Sie sind nicht angemeldet.

pususerver

Anfänger

• »pususerver« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Mai 2016

• Nachricht senden

1

Montag, 17. Oktober 2016, 15:40

muhattab yok arıyoruz ticket atıyoruz cevap yok serverımızı açacakmısınız user kaybediyoruz sizin yüzünüzden ???

muhattab yok arıyoruz ticket atıyoruz cevap yok serverımızı açacakmısınız user kaybediyoruz sizin yüzünüzden ???
başlattıgınızda da server listesinde çıkmıyor tüm gün boyunca server kapalıydı umrunuzda değil aylık 200 tl ödüyoruz hizmet bile vermiyorsunuz ?????

ormantikjojuk

Anfänger

• »ormantikjojuk« ist männlich

Registrierungsdatum: 14. Oktober 2016

• Nachricht senden

2

Montag, 17. Oktober 2016, 16:21

Aynı dert bizde de var kardesim.Aynen dediklerin gibi hatta daha fazlası.2 gündür kimseye ulasamıyoruz.İlgi alaka SIFIR!yardım veya destek hic yok.Söyle birsey duydum doğrumu bilmem ama Nitrado TS3 destek kanalında 13 yasında bir cocugun yetkili olarak durdugunu söyleyenler var.Gerisini sen düsün.Biz önümüzdeki ay baska host a gecicez verdiğim parada ne kadar helal sorgulasınlar.... :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:

pususerver

Anfänger

• »pususerver« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Mai 2016

• Nachricht senden

3

Montag, 17. Oktober 2016, 16:28

Aynı dert bizde de var kardesim.Aynen dediklerin gibi hatta daha fazlası.2 gündür kimseye ulasamıyoruz.İlgi alaka SIFIR!yardım veya destek hic yok.Söyle birsey duydum doğrumu bilmem ama Nitrado TS3 destek kanalında 13 yasında bir cocugun yetkili olarak durdugunu söyleyenler var.Gerisini sen düsün.Biz önümüzdeki ay baska host a gecicez verdiğim parada ne kadar helal sorgulasınlar.... :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
ts adreslerine girdim hiçbir şekilde ilgi alaka yok telefon numaraları kapalı host sistemini devre dışı bırakmışlar girdim furkan diye bir arkadaş 48 saat içersinde dönüş oluyor diyor 48 saate kalacak bişey mi sunucu sabahdan beri kapalı bize sormadan nasıl böyle bşey yapaliliyorlar anlamış değilim

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

4

Dienstag, 18. Oktober 2016, 08:24

Şu an yaşanan durum ile ilgili en ufak bir bilgim yok, baştan söyleyeyim.
Fakat söylemeden edemedim, 13 yaşında birinin "YETKİLİ" olarak durduğuna gerçekten inanıyor musunuz? Hadi yaşı geçtim, o kişi oraya yetkili olarak konmuşsa zaten elinden geleni yapacaktır... Konu kötülemekse elinizden geleni yapıyorsunuz. Yaşadığınız durum kötü ve sinir bozucu olabilir haklısınız ancak söylediğiniz de normal bir şey değil.
Manager, Designer, Developer

Thema bewerten