Sie sind nicht angemeldet.

HiperAktif

Schüler

• »HiperAktif« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Juli 2016

• Nachricht senden

1

Dienstag, 29. November 2016, 16:56

Cs:Go Kasa Açılımı Skriptini Edidtleme

Herkeze Merhaba Arkadaşlar verdiğim linkteki skriptte biraz editlenme yapılmasını istiyorum yardım edersniz sevinirim
1. si burda sandıktan eşşa cıkıyor ya mesela diamond sword ben buna isim vermek istiyorum name: &5Kristal kılıc gibi
2. /anahtarver dedigimde verdgi anahtar bana göre deyil ben bunun bostan cıkmasını istiyorum ki bunun kodu felan yok cıkaramayız onun sadece adının &bAnahtar olmasını istiyorum
3. sandıgı ayarladk herşey bitti oyuncu sağ deyil vurma tuşu ile yani sol tuşla vurusa ac1 komudunu uygulasın ben burdan sonra chestcommands a bağlıcam :)
olurmu :D

http://hastebin.com/roroyiribu.vbs
Op Skyblock 1.8
/kit haftalik ta elmas blocklar ve iron golem sp
Adalarda /Ucma açık ucuz vipler kaliteli oyun keyfi yakında survival

EnesAkkaya

Fortgeschrittener

• »EnesAkkaya« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. April 2016

• Nachricht senden

2

Dienstag, 29. November 2016, 17:09

Herkeze Merhaba Arkadaşlar verdiğim linkteki skriptte biraz editlenme yapılmasını istiyorum yardım edersniz sevinirim
1. si burda sandıktan eşşa cıkıyor ya mesela diamond sword ben buna isim vermek istiyorum name: &5Kristal kılıc gibi
2. /anahtarver dedigimde verdgi anahtar bana göre deyil ben bunun bostan cıkmasını istiyorum ki bunun kodu felan yok cıkaramayız onun sadece adının &bAnahtar olmasını istiyorum
3. sandıgı ayarladk herşey bitti oyuncu sağ deyil vurma tuşu ile yani sol tuşla vurusa ac1 komudunu uygulasın ben burdan sonra chestcommands a bağlıcam :)
olurmu :D

http://hastebin.com/roroyiribu.vbs

Skripttin pek kodlama mantığına bakmadım ama yardımcı olabileceğim kadar olayım.

1-) Aşağıdaki kodu bir deneyiniz. Örnek olarak verdim.

Quellcode

1
set {Kasa::Esyalar::item::7} to "1 diamond chestplate of protection 4 named "&b&lElmas kilic""

2-) Aşağıdaki kodu bir deneyiniz.

Quellcode

1
2
3
4
5
6
7
8
9
command /anahtarver [<player>]:
	trigger:
		if player has permission "sandik.admin":
			set {_hash} to "c%random integer from 0 to 9%%random integer from 0 to 9%%random integer from 0 to 9%de%random integer from 0 to 9%%random integer from 0 to 9%%random integer from 0 to 9%"
			add {_hash} to {tumKodlar::*}
			send "{@Prefix} Anahtar envantere eklendi."
			give 1 {@AnahtarItem} of unbreaking 10 named "{@AnahtarIsim}" with lore "%{_hash}%" to arg 1
		else:
			send "{@Prefix} Bunun için iznin yok"

3-) Aşağıdaki kodu;

Quellcode

1
on rightclick on chest:

Bu şekilde değiştiriniz.

Quellcode

1
on leftclick on chest:

Sol tıklama ile olur da, "chestcommands'a bağlama biraz sıkıntı çıkartabilir." diye düşünüyorum.

Bunları bir deneyip konu üzerinden dönüş yapabilirsin.
YENİLER BİLMEZ! :)

HiperAktif

Schüler

• »HiperAktif« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Juli 2016

• Nachricht senden

3

Dienstag, 29. November 2016, 18:22

1- set {Kasa::Esyalar::item::7} to "1 diamond chestplate of protection 4 named "AD" "
bu şekilde yapmıştım ve hata vermişti
Op Skyblock 1.8
/kit haftalik ta elmas blocklar ve iron golem sp
Adalarda /Ucma açık ucuz vipler kaliteli oyun keyfi yakında survival

Thema bewerten