Sie sind nicht angemeldet.

ArifD

Anfänger

• »ArifD« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Dezember 2016

• Nachricht senden

1

Dienstag, 13. Dezember 2016, 15:29

wordpress siteme io Game oyunları ekleme

Merhaba arkadaşlar, Site adresim http://gamezones.net yeni yeni ögrenmeye başlamış oldugum oyun sitesi yapmak istiyorum. hali hazırda bu siteye

Quellcode

1
http://iogames.space/
bu sitedeki oyunlardan eklemek istiyorum. fakat her türlü kodları denedim. yapamadım sizlerden ricam bu konu hakkında beni bilgilendirmeniz yardımcı olmanız. cok teşekkür ederim.

cecey

Emekli

• »cecey« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juli 2014

Beruf: Yazılım Mühendisliği Öğrencisi

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 14. Dezember 2016, 20:52

Öncelikle WordPress'e Pek Güvenen Birisi Değilim Nerde Ne Çeşit Bi Site Kurarsam Kurayım En Baştan Php İle Ben kodlar Kendim Css Yazarım Size Tavsiyemde Sorunları Kesin Olarak Saptayabileceğiniz Bu Yola Başvurmanız Eğer Ki Diyorsanız ' Yav Kardeş 99999 tane kod var ben şimdi bunlarımı ezberliyim bi site kurmak için' Tabiki Hayır Size Gerekli Desteği Sağlayabilirim.

Öncelikle Yükleyeceğiniz WordPress Sitesinin Teması Bir Oyun Sitesi Olmalı

Daha Sonra Bu Siteye Yükleyeceğiniz Oyunları Önce Denemeniz Gerekmekte

Eğer Ben Sıfırım Anlamam Testten Falan Diyorsan Sana Son Bir Çözümüm Var www.roketoyun.com Giriyorsun Bu Siteye Her Oyunun Altında Sitenize Eklemeniz İçin Kod Verilmiştir Site Güvenlidir 2005 Yılından Beri Kesintisiz Hizmet Vermektedir Onun Dışınıda Detaylı Bilgi İsterseniz TeamSpeak Adresimizde Beni Yakalamaya Çalışmalısınız İyi Günler.

ArifD

Anfänger

• »ArifD« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Dezember 2016

• Nachricht senden

3

Dienstag, 27. Dezember 2016, 21:46

Öncelikle WordPress'e Pek Güvenen Birisi Değilim Nerde Ne Çeşit Bi Site Kurarsam Kurayım En Baştan Php İle Ben kodlar Kendim Css Yazarım Size Tavsiyemde Sorunları Kesin Olarak Saptayabileceğiniz Bu Yola Başvurmanız Eğer Ki Diyorsanız ' Yav Kardeş 99999 tane kod var ben şimdi bunlarımı ezberliyim bi site kurmak için' Tabiki Hayır Size Gerekli Desteği Sağlayabilirim.
Öncelikle Yükleyeceğiniz WordPress Sitesinin Teması Bir Oyun Sitesi Olmalı

Daha Sonra Bu Siteye Yükleyeceğiniz Oyunları Önce Denemeniz Gerekmekte
Eğer Ben Sıfırım Anlamam Testten Falan Diyorsan Sana Son Bir Çözümüm Var www.roketoyun.com Giriyorsun Bu Siteye Her Oyunun Altında Sitenize Eklemeniz İçin Kod Verilmiştir Site Güvenlidir 2005 Yılından Beri Kesintisiz Hizmet Vermektedir Onun Dışınıda Detaylı Bilgi İsterseniz TeamSpeak Adresimizde Beni Yakalamaya Çalışmalısınız İyi Günler.
Hocam öncelikler ilginiz ve alakanız icin cok teşekkür ederim. Yeni gördüm cevabınızı hemen yazmak istedim. büyük ugraşlar sonucunda io game sitemi kurdum temamı yükledim. Şimdilik oyunlarıda ekliyebiliyorum. io game oyunları ekliyorum sadece sizin vermiş oldugunuz siteyede baktım cok iyi oyunlar var içerisinde en kısa zamanda sizin tavsiye ettiginiz site icerisinden de oyun alacagım. Sormak istedigim tek bir soru var hocam bu oyun sitesine nasıl oyuncu cekebilirim. :) Sanırım herkesin düşüncesi bu

cecey

Emekli

• »cecey« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juli 2014

Beruf: Yazılım Mühendisliği Öğrencisi

• Nachricht senden

4

Donnerstag, 29. Dezember 2016, 22:01

Şimdi öncelikle sitene giricek yaş kitlesini belirlemelisin daha sonra belirlediğin yaş kitlesinin interneti ne kadar iyi bildigine ve sitene hangi arama motorundan daha çok girdiğini öğrendikten sonra etkiket oluşturmalısın örneğin senin flash oyun siten var ve yaş kitlen 5 - 11 olsun 6 7 8 9 yaşlarındakiler interneti çok iyi kullanamdıkları için google arama motoruna atıyorum kızlar için giydirme oyun yada bebek giydirme erkekler içinse araba yarışı oyunu yada maykıraft oyna gibi şeyler yazar sitene eğer bu etiketlerle doldurursan oyuncu çeker ve reklam dan iyi para yapabilirsin dediğim gibi taktiklerini ve stratejilerini sen belirlemelisin zor bir iş bu bunun için şirketlerde 10 20 kişilik kadrolar çalışıyor ürünü nasıl kullanıcıya beğendirirm diye iyi forumlar dilerim her türlü sorunu yanıtlamak için burdayım.

Thema bewerten