Sie sind nicht angemeldet.

ARMA III Arma 3 coop

• »fatih_kurt_1907« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 4. Januar 2017

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 4. Januar 2017, 19:09

Arma 3 coop

Merhabalar,

Buradan sunucu kiralayıp istediğimiz coop dosyalarını sunucuya yüklememiz mümkün müdür arkadaşlar.Alan arkadaşlarım var ama sunucuya coop görevlerini kuramamışlar sunucu izin vermiyormuş sanırım.Böyle birşey varsa almadan bidaha düşünmek daha mantıklı olur bizim için ?

reaswon

Anfänger

Registrierungsdatum: 7. Februar 2017

• Nachricht senden

2

Dienstag, 7. Februar 2017, 07:34

Eğer amacın 57.Alay gibi bir server kurmak ise mission.sqm kendin oluşturmalısın hazır coop dosyası bulamazsın.
eğer bunları yapmayı bilmiyorsan coop serverlara gidip yardım isteyebilirsin.

ReDRaGoN

Anfänger

Registrierungsdatum: 5. Februar 2017

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 9. Februar 2017, 19:03

Bilgi yanlış hazır co-op dosyaları mevcut ve birkaç tanesini denedim problemiz çalışıyor ancak Arma 3 yapay zeka co-op ta pek keyif vermiyor bunu belirteyim. Belki de ben keyif almıyorum bu konuda herkes adına fikir belirtmem doğru olmaz. Keyif alan oynar. Nitrado üzerinde denemedim ama linkten indirebilirsin co-op missionlarıni.

http://www.armaholic.com/list.php?c=arma…rios_mpmissions

Ben dedicated server başlatırken config.cfg dosyasında Class mission bölümünde co-op mission ismini yazıp komut dosyasıyla başlatınca veritabanı vs istemeyen tüm co-op missionlar çalışıyor. Nitradoda da çalışmaması için bir sebep yoktur diye düşünüyorum. Fakat burada unutmaman gereken şey bazı missionlar mod istiyor. Eğer ingilizcen varsa yada çeviri yardımıyla siteden mission gerekliliklerine bakıp modlu olarak çalıştırabilirsin. Şuanda nitrado da serverım olmadığı için detaylı anlatım yapamıyorum ancak yolu belirttim. Adminlerden ve serverı olan arkadaşlarından bu konuda yardım alabileceğini düşünüyorum. :thumbup:

Thema bewerten