You are not logged in.

Aston

Beginner

• "Aston" started this thread

Date of registration: Nov 20th 2016

• Send private message

1

Sunday, November 20th 2016, 12:57pm

İnsurgentRPG

İnsurgent Roleplay

mtasa://92.222.248.149:22003

Developer:IcedEarth
Developer:xNock
Oyun içi Yetkili I:KilerTT
Deneme Yetkili:Clouser
Deneme Yetkili:iso767
Supporter:Desiigner
Supporter:sh1en
Supporter:kaanosky01

Biz bir yolda ilerliyorsak,yolları yönlendiren sizlersiniz.

www.İnsurgentRPG.com
facebook/İnsurgentRoleplay

Serverde ileridüzey roleplay anlayışı bulunmaktadır,tadmadığınız roleplay Kavramları ve Olaylarıyla sizlerleyiz.
OWL Gaming 2016.
Birbirinden değişik Scriptler.

Herkeze selamlar,
InsurgentRPG adlı Projemizde izliyeceğimiz yolu seçtik ve ilerlemeye devam ediyoruz sunucu içerisindeki Belirli kurallar içeriğinde sizlere Kaliteli ve Realisim'e uyarlı bir Rol ortamı sunmak
ve Taddırmak en büyük amacımızdır.Sizlerin en büyük desteğiniz sunucu içinde Kaliteli Rollerinizi göstererek yardımcı olmaktır,Her sunucuda olabileceği gibi Roleplay seviyeleri düşük olan kişilere karşıtta şunları söylemek istiyorum,Hiçbirkimse roleplayı Hard seviyesinde öğrenmemiştir bizim amacımız Roleplayı mantığıylan oynayarak karşıdaki insanlara Örnek:(Ben amerikada Los Santos Şehrinde yaşayan 18 yaşında bir insanım,ve ne yapmalıyım?)bu soruya cevap verdikten sonra karşıdaki kişiyle iletişime geçip onunlan belirli kurallar doğrultusunda rol yapmaktır,Karşıdaki kişi eğer sizi tatmin edicek roleplay seviyesine ulaşmamışsa /PM yoluyan veya diğer yollarla doğrusunu gösterip yanlışı varsa Düzeltmesi için yardımcı olmak hem sizin hemde bizim için büyük bir başarı ve Kazançtır.Sizlerden istenen tekşey insanlara önyargılı davranmamak ve Rollerini düzeltmesinde yardım etmektir Egoist davranmayıp Küfürlü bir şekilde Uyarmak değil,Düzgün bir hitap biçimiylen sen/ben değilde siz/biz şekilnde konuşmak daha avantajlıdır.
*OOC ortamı kurarak sizlere OOC olarak'da eğlence sunmak bizim büyük amaçlarımızdandır,Düşünsenize? MTA Roleplay'ın eski zamanlarını pek rol bilmezdik fakat ROL yapardık gittikçe geliştik fakat Güngeçtikçe Roleplay yapanlar serverleri hatta MTA'yı bırakmaya başladılar ve SA:MP'a başladılar fakat şuna inaniyorum MTA'da roleplay SA:MP'daki kadar Kaliteli yapılabilir.
*Hertürlü gelişme için sayfamızı takip edin

Sadisen61

Trainee

• "Sadisen61" is male
  • "Sadisen61" has been banned

Date of registration: Aug 26th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Sunday, November 20th 2016, 1:03pm

SA:MP ve MTA Serverları Reklarınızı burada Atınız .

• "BeratCankaya" is male
  • "BeratCankaya" has been banned

Date of registration: Jan 24th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

3

Thursday, February 16th 2017, 12:28pm

Başarılar. :)

Rate this thread