Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

alphaearth

Anfänger

• »alphaearth« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 21. März 2017

• Nachricht senden

1

Dienstag, 21. März 2017, 14:58

Wind Roleplay (Açılıyor)

Kendimizi tanıtmak gerekirse, Wind Gaming ismi altında bir proje başlattık. Amacımız sizlere kaliteli oyun deneyimleri sunmak. İlk olarak da MTA sunucu açmayı planladık. Sunucu için çalışmalarımız devam ediyor. Bir açılış tarihi veremiyoruz. En yakın zamanda gerekli duyurular, buradan, facebook sayfası üzerinden ve web sitesi üzerinden paylaşılacaktır.

Facebook Sayfası:fb.com/windroleplay

Wind Roleplay | v1 (Bakım) | windgaming.com | [TR/AZ]

mta.windgaming.com

Yetkilileri açılana kadar belirtmeyeceğiz.

windgaming.com

Web sitesi şu an bakımdadır.

Hard Roleplay sunucusu olacaktır.
Sunucumuza getirilecek tüm yenilikleri buradan yorum olarak paylaşacağız.

Gerekli resim ve videoları facebook sayfası üzerinden görebilirsiniz.

Facebook adresi: fb.com/windroleplay

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Sadisen61« (21. März 2017, 21:53)

Sadisen61

Schüler

• »Sadisen61« ist männlich
  • »Sadisen61« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 26. August 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Dienstag, 21. März 2017, 16:28

Başarılar

• »BeratCankaya« ist männlich
  • »BeratCankaya« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 24. Januar 2016

• Nachricht senden

3

Dienstag, 21. März 2017, 16:33

Biraz Daha Ayrıntılı Paylaşırsanız Daha Güzel Gözükür Ve Sunucu Hakkında Herşeyi Öğrenmiş Oluruz Başarılar :)

alphaearth

Anfänger

• »alphaearth« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 21. März 2017

• Nachricht senden

4

Dienstag, 21. März 2017, 18:04

Başarılar

Teşekkürler

Biraz Daha Ayrıntılı Paylaşırsanız Daha Güzel Gözükür Ve Sunucu Hakkında Herşeyi Öğrenmiş Oluruz Başarılar :)

Şu an itibariyle çalışmalarımız devam ediyor. Bizde yaptıklarımızı yavaş yavaş, teker teker paylaşmak istiyoruz. Önceliğimiz ufak bir tanıtımdı. Zaman ile sunucu hakkında her şeyi paylaşacağız. Bu postun altında tüm eklentiler paylaşılacak.

Sadisen61

Schüler

• »Sadisen61« ist männlich
  • »Sadisen61« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 26. August 2016

• Nachricht senden

6

Dienstag, 21. März 2017, 21:52

Merhaba

Burada eksikleri mesaj olarak paylaşman ile konuyu kirletiyorsun ya konunu silelim konun tam olunca aç veya bana özel mesaj olarak eklenmesi gereken foto,mesaj,link vb bildir ben düzenleyeyim .

Thema bewerten