Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "turkeygamingorg" bir erkek
  • Konuyu başlatan "turkeygamingorg"

Meslek: CSGO

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, March 19th 2017, 12:22pm

[CSGO] Başka Clan Taglarına Hayır Lütfen Bakın

merhaba arkadaşlar,
konu başlığındada gösterdim şekilde sizden istedim eklenti başka clan taglari serverde taglari gizlensin.
sadece benim server tagi olsun istiyorum
Örneğin : benim serverin Tagı : TG * ve Oyunda Tag Aldımda : TG* cyhuN vb diye gözükecek.
ama TG* tagindan başka tag kullanan birileri olursa onlarinkisi gizlenecek bu eklentiyi bazi sunucularda gördüm ama sizlerden istiyorum.
Lütfen elinde olan felan varsa paylaşşın..

• "Cenghis Khan" bir erkek
  • "Cenghis Khan" adlı kullanıcı yasaklandı

Meslek: Anestezist

• Özel mesaj gönder

2

Monday, April 3rd 2017, 9:42pm

Merhaba Malesef bu forum biraz cimri olduğu için karşılıksız olarak vermezler dışardan aramanız daha faydalı olur.
:!: --------The Dark Guardian--------- :!:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Sadisen61" (Apr 3rd 2017, 10:04pm)

Bu konuyu değerlendir