You are not logged in.

• "efecicek3939" started this thread

Date of registration: Jun 16th 2017

• Send private message

1

Friday, June 16th 2017, 5:18pm

Server Kendi Kendini Yeniden Başlatıyo

Merhaba Ben 13 Yaşında Bir Çocuğum Dün Sizden Minecraft Bukkit Server Aldık ve FileZilla dan Map Ve Plugin Yükledik Bugün Servere Giremeye Çalıştık Fakat
Server Sitede Açık Gözükürken Minecraftta Kapalı Gözüküyodu Girmeye Çalıştıktan Sonra Giriş Yapılıyor... da takılıp sonra Disconnected Diyor ve Sitede Kendi Kendini Yeniden Başlatıyor Buna Çözüm Bulabilirseniz Çok Sevinirim ;(

Jack

Trainee

• "Jack" is male
  • "Jack" has been banned

Date of registration: Jun 7th 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Friday, June 16th 2017, 6:04pm

Merhaba (:

Filezilla kullanmayı biliyorsanız log dosyanızın tümünü bir rar dosyasına aktarıp buraya paylaşabilirsiniz. Bilmiyorsanız hesabınızdaki sol tabloda Destek Taleplerim'e basarak yeni destek talebi> kiralanan hizmet. oradan sunucunuzu seçin ve yöneticilere durumunuzu yazın. 24 saat içerisinde ticket çözülür. Destek Taleplerim bölümünü kontrol edin Cevabınız bekleniyor veya Çözülmüş yazısı gelmişse hesabınızın e postası gmail/hotmail hangisiyse giriş yapıp size atılan mesajı okuyun. Size elinden geldiğince yardımcı olacaklardır.

Hayırlı Forumlar.

• "efecicek3939" started this thread

Date of registration: Jun 16th 2017

• Send private message

3

Friday, June 16th 2017, 6:16pm

Logs Dosyası Burda Bana Yardım Edebilirmisin?
http://dosya.co/osn6dnrq0jcp/logs.rar.html

Hayırlı Forumlar.

Jack

Trainee

• "Jack" is male
  • "Jack" has been banned

Date of registration: Jun 7th 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

4

Friday, June 16th 2017, 6:43pm

Merhaba (:

Şuanda ServerSigns plugini hata verdiğini görüyorum fakat çökme sorunu ondan değil. O plugini silin veya versiyonunu güncelleyin.
Çökme sorununa gelicek olursak World yani dünyada bir hata olmuş. Zardonics adlı oyuncudan bir hata geliyor. Problemi düzeltmek için ya world dünyasını silip restart atın ya da world> data ve playerdata klasörlerini silerseniz hata kalkabilir. Kalkmayada bilir. %100 Çözüm dünyayı silmek. Playerdata ve datayı silerseniz oyuncuların elindeki itemler sıfırlanıcaktır. Bu yüzden dünyayı silmeniz önemlidir. Sonradan aynı hatayı almamak için. Hatada şu adımları uygulayıp kaldırın diyor da yine de size adımları vereyim belki klasör vardır.;
world/unknownplayers/Zardonics.dat

World dünyasında bilinmeyen oyuncu Zardonics anlamına gelmektedir bu oyuncuyu kaldırırsanız da sorun çözülebilir.

Hayırlı Forumlar.

Rate this thread