Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

AtesEdenKedi

Anfänger

• »AtesEdenKedi« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 27. April 2016

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 22. Juni 2017, 01:28

Csgo Nameserveri Ayalamak İçin Ne Yapmalıyım ?

İyi günler başlıkta belirttiğim gibi csgo sunucuma nameserver atamak istiyorum hangisini seçmeliyim ? csgo sunucu lokasyonum Türkiye'dir

• »AlpYuksel« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. August 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 22. Juni 2017, 12:06

Merhabalar,

Counter-Strike: Global Offensive sunucunuza domain atamak yani nameserver ayarlamak için öncelikle bir domaini yani alan adına sahip olmalısınız. Şunu da belirteyim dersiniz ki "Ben şöyle istiyorum: BenimServer.nitrado.net" Bunu yapmak için domain almanıza gerek yok. Nitrado.net'e giriş yapınız, Hizmetlerimiz kısmından sunucunuzu bulunuz ve üstüne bir kez basınız. Alta doğru açılan bölmede "Alt Alan Adı" ayarla seçeneğini basınız gelen ekranda sol tarafa istediğinizi yazınız AtesEdenKedi, BenimServer vb. sağ taraftan istediğinizi seçiniz. İllaha ki Nitrado.net olması zorunlu değildir fakat en çok seçilen nitrado.net'tir.

Şimdi gelelim Alan adı ile yapmaya, alan adınızı aldınız bir kez üstüne basın ve açılan alt bölmede "Nameserver Düzenle" seçeneğine basın. Aşağıya inin eğer ki sunucunuz Almanya lokasyonsa Type'ı A(IPv4) yapın Eğer ki Türkiye Lokasyonsa SRV yi seçin daha sonra yeni bilgiye kendi istediğinizi yazın BenimServer, AtesEdenKedi vb. Hedef kısmına IP'nizi gireceksiniz. Tamamdır fakat Type SRV ise daha işiniz maalesef ki bitmedi alt tarafa açılan kısımda Programdan sunucunuzun oyununu seçin daha sonra porta da sunucunuzun portunu yazın.

İşte bu kadar.

Saygılarımla...

AtesEdenKedi

Anfänger

• »AtesEdenKedi« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 27. April 2016

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 22. Juni 2017, 16:14

Program yerinden ne seçmem gerekiyor csgo yok cünkü hangisini seçecegimi bilemedim sıkıtım bu