Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

KadirKeskin

Anfänger

• »KadirKeskin« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 12. Juli 2017

• Nachricht senden

1

Montag, 17. Juli 2017, 12:27

Sunucuma Erişemiyorum

Sunucum Unturned Sunucusudur FizelZilla Üzerinden rocket Atıyorum Tekrardan Başlattığım Zaman Malesef Herşeyim Siliniyor Ama Atmadan Denediğimde Herşey Gene Siliniyor Vede Server Hiç Bir Şekilde Açılmıyor

Oyun Deiştir Diyorum Serverim Kapalıken Server Çok Yoğun Die Cevap Alıyorum

Cevap Verirseniz Sevinirim

KadirHamza X( X( X( X( X( X( X( X( X(

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

2

Montag, 24. Juli 2017, 16:43

Merhaba

İsterseniz destek bölümüne ticket açarak serverınızı onlar tarafından sıfırlanmasını rica edebilirsiniz. Böylece serverınız sıfırlanır ve sizde ayarlarınızı yaparsınız.
Ayrıca Rocket ve pluginler için her zmaan sitesinden en güncel sürümü indirip yükleyin. Başkasının hazır paketletlerini yada PC duranları yüklemeyin.

İyi forumlar.
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!