Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

omuzreyis

Anfänger

• »omuzreyis« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 2. April 2017

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 26. Juli 2017, 20:35

Authme Site Kaydi Güvenlik Kodu Sorunu

Selamün aleyküm benim minecraft sunucum var authme site kaydı yaptım AhmetHKN ın hazırladığı authme site kaydı skriptini olduğu gibi aldım attım sadece mysql bağladım fakat güvenlik kodu resmi gelmiyor şöyle bir resim çıkıyor: https://i.hizliresim.com/lWPO3p.png Ticket atıyorum hiçbir çözüm yok yani bu kadar basit bir hatada çözüm verilmeyecekse yuh artık lütfen "Bozmuşsun , Ayarları bozulmuş" Gibi yorumlar atmayın hiçbir ayarla oynamadım. İyi forumlar

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 27. Juli 2017, 14:09

Senin kendi dosyalarını birileri sitenin içine girip tek tek dosyadaki kodlara bakıp düzeltmek zorunda değil...
Madem bu kadar basit bir hata ve hatanın da sebebini çok biliyorsun kendin kodları tek tek kontrol edip çözeceksin öyleyse..

Hem hazıra kon hazır ekle.. Sonrada bozuk olunca ona buna suç at yapamıyor diye.. Ne ala memleket.. İnsanlar her şeyi bilmek zorunda değil ve kimse özel dosyalarınızı düzeltmek zorunda da değil.
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Thema bewerten