Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

EmirBerke

Anfänger

• »EmirBerke« ist männlich
  • »EmirBerke« wurde gesperrt
  • »EmirBerke« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 25. August 2016

Beruf: Student

• Nachricht senden

1

Montag, 28. August 2017, 18:10

Full Mod Server Kurulumu (v1.0)

Merhaba nitrado.net ailesi,
Bugün sizlere forumda çoğu konunun sebebi olan WalkerJetBat'ın paketinin eskimiş olduğunu gördüm, ve bunun neticesinde yeni bir Full Mod Paketi oluşturdum.Eğer adımları izleyerek ilerlerseniz asla sorun yaşamazsınız,aksi takdirde bir sorun yaşarsanız yorumlarda veya forumda belirtmeyi asla unutmayın.
Paketin içindekiler ;
BunnyHop
Paraşüt
Jailbreak Warden
Jailbreak için CT Engelleme
Admin Connect Mesajı
Glow
Admin Listesi
Chat Colors
Adveristment ( Renk değişmeme sorunu giderildi )
Bot Engelleyici
Reset Skor
Hook,Grap,Rope
Thirdperson Bakış Açısı
Kısa Komutlar Eklentisi (git,gel vs.)
Dipnot : Bu paketi kurarsanız sadece fun değil public maplerede geçebilirsiniz ( Örneğin de_dust2, )
Kurulum

#ADIM 1 - SourceMod Kurulumu

Panelinize giriş yapın ve "Araçlar" bölümünde "Eklentiler" kısmına tıklayın, ve en güncel sourcemod+metamodu kurun.

#ADIM 2 - Sunucu Ayarları

İndirdiğimiz paketi masaüstüne çıkartın."cfg" klasörünün içine girip "server.cfg" adlı dosyası açın.
Hostname değeri sunucunuzun adını değiştir. "nitrado.net gameserver" yerine istediğiniz herhangi bir isim yazabilirsiniz. Örneğin bir jailbreak sunucunuz varsa aşağıdaki koda benzer bir kod yazabilirsiniz.
Rcon password, rcon şifreniz olacaktır.
sv_password değeri sunucunuzun şifresinin değiştirir. "xxxx" yerine istediğiniz bir şifreyi yazabilirsiniz. Bu değeri boş bırakmanız, sunucunuzun şifresiz olacağı anlamına gelmektedir. Şifrenizin 123456789 olmasını istiyorsanız aşağıdaki kodu yazabilirsiniz. Şifre tabiikide size kalmış.
sv_tags, sunucunuzdaki anahtar kelimeler ( virgülle ayırın )

Kırmızı alana steam tokeninizi girin ( Steam tokeninizi nasıl alacağınız bilimiyorsanız tıklayın )
sv_downloadurl kısmına Serverlarım (https://server.nitrado.net/tur/services/index) kısmında gözüken FastDL URL'sini yazıyoruz.

#ADIM 3 - Admin Eklemek

Filezilla adlı programdan sunucunuza giriş yapın. ( Filezilla indirmek için tıkla ! )

Sunucunuza girip "csgo/csgo" adlı dizine paketi yüklemeye başlayın.
Paket yükleme işi bitince, filezilla programından "csgo/csgo/addons/sourcemod/config" klasörünüe giriş yapın ve "admin_simple.ini" adlı metin belgesini bilgisiyarınıza çıkarın.
Metin belgesini açın, ben nasıl yapıcağınızı az çok belirttim zaten.

Soru : Örnek yetki nasıl yazılır ?
Cevap : "STEAMID" "yetki harfleri"

#DIPNOT : Tagları değiştirmek istiyorsanız gene configs klasöründe olan "chat_colors_csgo.txt" adlı metin dosyasından yapabilirsiniz.

#ADIM 4 - Harita Yüklemek

Harita İndirme: GameBanana
Harita Yükleme: Harita Nasıl Yüklenir?

#ADIM 5 - Eklenti Nasıl Kurulur

Ana dosya ( .smx ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/plugins" klasörüne.
Kod dosyaları ( .sp ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/scripting" klasörüne.
Ek dosyalar ( .inc ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/scripting/include" klasörüne.
Dil dosyaları ( .phrases.txt ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/translations" klasörüne.
Oyun veri dosyaları ( .gamedata.txt ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/gamedata" klasörüne.
Ayar dosyaları ( .ini .cfg ): "csgo/csgo/addons/sourcemod/configs" klasörüne.

İndirme Linkleri
FullMod indirmek için tıklayın.
FullMod [ FastDL ] indirmek için tıklayın.

Dieser Beitrag wurde bereits 5 mal editiert, zuletzt von »EmirBerke« (29. August 2017, 03:24)

EmirBerke

Anfänger

• »EmirBerke« ist männlich
  • »EmirBerke« wurde gesperrt
  • »EmirBerke« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 25. August 2016

Beruf: Student

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 31. August 2017, 05:02

Reklamları nasıl düzenliyeceğinizi öğrenmek için buna tıklayın.

Thema bewerten