Sie sind nicht angemeldet.

fearlees60

Anfänger

• »fearlees60« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 6. September 2017

• Nachricht senden

1

Sonntag, 10. September 2017, 14:23

Server 120 Kişi Olunca Çöküyo

MTA SERVER 120 KİŞİ OLUNCA ÇÖKÜYOR BU NASIL HİZMET ARKADAŞLAR BİR AÇIKLAYANINIZ VARMIDIR?
30 KİŞİ 50 KİŞİ 100 KİŞİ DEĞİL NİYE 120 KİŞİ 117 KİŞİDE SERVER NETWORK HATASI VERİR. DDOSMU BU?
PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ. DDOS ATAN YER RAKİP SERVER AMA KANITIMIZ YOK. RAKİP SWYİ GEÇİNCE
SERVERİMİZ NEDENSE LAG YİYOR 40 USER ÇIKIYOR HEMEN ANLAŞILMASIN DİYE DURDURUYORLAR
NE YAPIYORLARSA. NİTRADO BUNU ENGELLEMİYOR...

AhmetHakan

Customer Care Agent

• »AhmetHakan« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juni 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Sonntag, 10. September 2017, 16:40

Probleminizi belirttiğiniz için teşekkür ederiz. Bunun için bir açıklama yapmak gerekirse, DDoS saldırıları sistem tarafından engellenmektedir. Bir ddos saldırısını önce kendi sistemimizi korumak için yapmaktayız. Sizden önce İşlemci Ram yada SSD etkilenir. Dolayısı ile onlarca para ödediğimiz donanımları zaten korumak zorundayız. Ayrıca, çoğu düşmenin sebebi ddos değil script açıklarıdır. Scriptler kendi özel kodlamalarınız olmadığı sürece internette dolaşan scriptlerin Id lerini herkes bilir ve Script ID lerine saldırı yapmalarıda kolaydır.

Not: Forum Kurallarına uymayan 2. bir forum konusu açtığınızda hesabınız geçici olarak forumdan uzaklaştırılır. Bu konuda uyarıldınız.

fearlees60

Anfänger

• »fearlees60« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 6. September 2017

• Nachricht senden

3

Montag, 11. September 2017, 16:42

Scriptlerimizde bir problem olsaydı en başında yıkılırdı sunucumuz 150 kişi olunca değil yanlış anlaşılmasın tartışma niyetim yok sadece anlam veremiyorum ve haliyle parasını verdiğim hizmeti neden yarım yamalak alıyorum merak ediyorum

Fatih beyle konuştuğumuzda saldıran sunucunun ipsini yasakladığını belirtmişti neden hala devam ediyor ben bu adama tekrar ddos yiyoruz diyemem yüzüm yok. Neden utanıyorum bilmiyorum hatam yok bir şeyim yok sizin sunucunuzun hatasından ben neden utanıyorum zerre bilgim yok gerçekten.

Thema bewerten