Sie sind nicht angemeldet.

UgurBey

Anfänger

• »UgurBey« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 15. Juli 2016

• Nachricht senden

1

Sonntag, 1. Oktober 2017, 12:45

Müzik Botuma Radio Ekleyemiyorum!

Merhabalar;

Bugün music botu aldım, herşeyi uyguladım ancak radio eklerken hiç bir radioyu görmüyor. Bu konu hakkında ne yapmam gerekmekte? Showcast'den türkçe hiç bir radio çıkmıyor. Fm numarasını girsemde(örn: 98.7) gibi yabancı ülkelerin çıkarıyor veya hiç çıkarmıyor. Bu konu hakkında ne yapmam gerekmekte.

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Oyun Server Hizmetleri

• Nachricht senden

2

Dienstag, 3. Oktober 2017, 22:04

Merhaba

Postunu geç gördüğüm için özür dilerim.

Bu işlem aslında çok kolay. Sadece bota yüklemek istediğin Radyo'nun .pls uzantılı dosyasını bulup bota yüklemek. .pls dosyasını herkes paylaşmaz. Eskiden çok paylaşılıyordu çünkü herkes Broadcast'dan yayın yapıyordu internet radyolarında özellikle. Bu durum zamanla değişti ve dolayısı ile artık paylaşılmaz oldu. Önceden .pls yi PC lere indirip siteye girmeden winamp yada mediaplayer üzerinden radyoları dinleyebiliyorduk. Şimdi de elinde .pls olanlar dinleyebiliyordur. .pls dosyalarını nasıl bulabilirim diyorsanız internet üzerinden araştırmalısınız. O zaman sorunsuzca yükleyebilirsiniz. Örn: https://puu.sh/xPfGY/43884c8b43.png Türkçe müzik :)
Bunu benden istersen sana veremem, çünkü bunu çok eskiden yüklemiştim. Şuanda linkini bilemiyorum. Üzgünüm.

İyi müzikler
Keyifli forumlar.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten