Sie sind nicht angemeldet.

• »BoraKURTYILMAZ« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 1. Oktober 2017

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 4. Oktober 2017, 19:50

Kitler ve Frenk's Vehicles modu çalışmıyor lütfen yardım edin!

Merhabalar Nitrado yetkilileri ve diğer insanlar, öncelikle bu konu umarım serverımda yaşadığım sıkıntılar hakkındaki son konu olur. Başlıkta olduğu gibi bütün kit dosyalarının (sanırım) ve Frenk's Vehicles'ın dosyaları tam. Hatta önce https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=595279230 yani orjinalini sonra ise başka biri tarafından bug fixlenmiş versiyonunu denedim https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=803889814 şimdi test ettim ve yine olmadı. Sorun F'ye bastığım halde araca binemem lütfen yardım edin. Kitlerin probleminide anlatın veya olması gibi gereken dosyayı gönderin ben gerisini hallederim. Şimdiden Teşekkürler!!

eflin

Unturned

• »eflin« ist weiblich

Registrierungsdatum: 23. Februar 2017

Beruf: Bilgisayar Programcısı

• Nachricht senden

2

Samstag, 7. Oktober 2017, 10:15

Merhaba .. araç modluysa sorun çıkarabilir aracı görüp binemiyorsanız atolyedeki tüm aboneliklerinizi silin. Kit sorununuz içinde serveriniz kitleri görmüyormu yoksa kit varda sadece adminlermi alabiliyor ben anlayamadım yinede vereceğim kodları permissionsa ekleyin sorununuzun çözüleceğini düşünüyorum

<Permission Cooldown="0">effect</Permission>
<Permission Cooldown="0">kit</Permission>
<Permission Cooldown="0">compass</Permission>
<Permission Cooldown="0">rocket</Permission>
------------------------------------------------------------Taze güne taze fikirle başla, her gün yeni bir gündür.------------------------------------------------------------

• »BoraKURTYILMAZ« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 1. Oktober 2017

• Nachricht senden

3

Sonntag, 8. Oktober 2017, 12:46

Merhaba eflin bugün sözde pluginci olan bir kişiye FileZilla'yı verdim (Kesinlikle aptalca). Bütün dosyaları silmişti. Söylemek istedim backup sisteminiz çok güzel çalışıyor FFP şifresini değiştirip backup yaptırdım eskiye döndü. Ve bu arada kitleri sadece adminler alabiliyor. Verdiğiniz komutları her kitemi yoksa default a mı yazayım?

CizikCD

Unturned

• »CizikCD« ist männlich

Registrierungsdatum: 20. Dezember 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 11. Oktober 2017, 23:44

Merhaba eflin bugün sözde pluginci olan bir kişiye FileZilla'yı verdim (Kesinlikle aptalca). Bütün dosyaları silmişti. Söylemek istedim backup sisteminiz çok güzel çalışıyor FFP şifresini değiştirip backup yaptırdım eskiye döndü. Ve bu arada kitleri sadece adminler alabiliyor. Verdiğiniz komutları her kitemi yoksa default a mı yazayım?
İlk önce default deneyin sorununuz düzelmezse diğerlerine eklersiniz