Sie sind nicht angemeldet.

ROEClanROE

Anfänger

• »ROEClanROE« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 5. Dezember 2017

• Nachricht senden

1

Dienstag, 5. Dezember 2017, 11:43

Serveri Uzat Dedim Ve Yeni Server Aldi!!!

:cursing: :cursing: :cursing: ARKADAŞLAR NİTRADODA UNTURNED SERVERİM VAR VE 10 GÜNÜ KALMIŞTI UZAT DEDİM SATIN ALDIM VE BAKTIĞIMDA YENİ SERVER ALMIŞ BAŞKA OYUN OLARAK LÜTFEN YARDIM EDİN NASIL BİRLEŞTİREBİLİRİM

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

• Nachricht senden

2

Dienstag, 5. Dezember 2017, 20:33

Merhaba,

Hatalı işlem olduğunu düşünüyorsanız Ticket-Destek ekibimize Destek Talebi gönderebilirsiniz. Unterned'de server sistemi ne bilmiyorum ama normal bir server gerekçelerine göre günü uzatılması lazım. Eğer işlem hatalı olduysa size gerekli yanıt verilecek ve hata düzeltilecektir.

İyi Forumlar.
WE CAME BACK
TypeR MTA © 2018

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Oyun Server Hizmetleri

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 7. Dezember 2017, 01:47

Merhaba

Eğer "Süreyi Uzat" tıklamış olsaydınız direkt olarak süreniz uzardı ve işlemi onaylamadan öncede ekranda ÖNCEKİ - SONRAKİ işlem diye gösterir sizde ona göre onaylayarak işlemi yapardınız.

Siz "Kişi Sayısı Değiştir" bölümünden süreyi uzatmak istediğinizi çin 30 günlük bir server kiralamış oldunuz ve bu durumda da yine ÖNCEKİ - SONRAKİ işleme dikkat edip okumuş olsaydınız hata yapma şansınız olmazdı ve işlemi onaylamazdınız..

Genel olarak sistemde bu tip sorun yaşayanların tek problemi oradaki yaptıkları işleme onay vermeden önce "ya ben ne yapıyorum aceba şurda yazanlarıda bi okuyayım" dememeleri.. Okumuş olsanız her şey daha güzel olacak. Böylece dönüşü olmayan bir işlem yapmamış olacaksınız.

Saygılarımla...

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten