You are not logged in.

• "MustafaDemirel" is male
  • "MustafaDemirel" started this thread

Date of registration: Jan 16th 2018

Occupation: Öğrenci

• Send private message

1

Tuesday, January 16th 2018, 12:45pm

Sunucuyu yeniden yüklemek

Unturned sunucusuna Rocket Mod yüklemeye çalışırken, bir kaç sorunla karşılaştım. Bunun üzerine, sunucuyu yeniden yüklemeye karar verdim. Sol alt taraftan Yeniden Yükle butonuna bastığımda, bir kaç dakika sonra dosyaları kontrol ettiğim de Unturned klasörü içerisinde servers klasörünü bulamadım. Forum içerisinde biraz dolaştıkdan sonra, sunucuyu silip, yeniden yükleme kararı aldım. Sunucuyu Sil dediğimde ise yaklaşık 10-15 dakika kadar sonra dosyaları tekrar kontrol ettiğimde sunucunun silinmediğini fark ettim. Tekrar Sunucuyu Sil butonuna bastığımda, Ekranıma bu görüntü geldi. Düzeltemiyorum! Acil yardım gerekiyor.

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

2

Wednesday, January 17th 2018, 12:28am

Merhaba

Panelde Ard arda işlemler yaparsanız böyle hatalarla karşılaşmanız çok normal. Çünkü server hala bir önceki işlemleri yerine getirememiş.
Sizler Oyun Yüklerken, Oyun Silerken, Oyun Değiştirirken her zaman sabırsız oluyorsunuz. Beklemeniz ve yaptığınız işlemin dogrulugunu servera giriş yaparak denemeniz gerekiyor. Servera giriş yapamıyorsanız oyun hala yüklenememiş başlamamıştır zaten. Bekleyin yüklenme tamamlansın. Ama server "Başlatıldı" yazıyor gördüğünüz anda girmezse tekrar restart atıp durduruyorsunuz vs.. devamlı aynı işlemler zaten bir çözüm vermez. Beklemektir bunların çözümü

Rocket mod yüklemeden önce serverı durdurup 5 dakika beklemelisiniz.
Rocket modu yükleyip 5 dakika daha bekledikten sonra serverı başlatın.
Server başlatıldıktan 10 dakika içerisinde zaten rocketın dosyaları analiz edip içerikte yavaştan dosyaları kurmaya başlayacak zaten. Yükleme bitti diye server hazır ve yükleme tamam sanıyorsunuz. Ama arka planda yükleme tamamlanmadıgından servera giremiyorsunuz. Server başlatıldı olup yani server açık olmazsa yükleme tamamlanmaz. Dolayısı ile beklemeniz gerekiyor.
Beklemeyip ard arda restart atıp yada serverı tekrar durdur başlat yapıncada yaptıgınız işlemler boşa gidiyor. Bu seferde yüklenmedi diyebiliyorsunuz. Sabırlı olmak her zaman iyidir.

Videoyu izleyiniz: https://youtu.be/24C_QJ-RUHs

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!