Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

MRU6123

Anfänger

• »MRU6123« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. Januar 2018

• Nachricht senden

1

Dienstag, 23. Januar 2018, 08:41

gameserverjob-stop paramertesi paralel olarak çalıştırılamaz. Şuanda başka bir olay çalışmaktadır.

gameserverjob-stop paramertesi paralel olarak çalıştırılamaz. Şuanda başka bir olay çalışmaktadır. Bu hatayı alıyorum serveri ne kapatabiliyorum nede yeniden başlatabiliyorum param boşa gitt rezillik bu resmen ticket attım geri dönmediler defalarca yeniden yükledim back up yaptım bir sürü şey denedim yinede düzelmed :cursing: i

serverkings47

Anfänger

Registrierungsdatum: 16. Oktober 2017

• Nachricht senden

2

Dienstag, 23. Januar 2018, 08:50

aynı hata bendede var

Depth

Süper Moderatör

• »Depth« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. August 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Dienstag, 23. Januar 2018, 10:14

Bu tür konular teknik olduğu için ticket açmanız gerekmektedir.

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

4

Dienstag, 23. Januar 2018, 18:21

"Ticket Attım geri dönmediler" Derseniz yalan söylediğinizi gayette iyi anlarız.

Hiç bir ticketı yanıtsız bırakmazlar. Gün içerisinde dönüş yaparlar. "Ticket attım 1 dakika oldu dönmedi" Size anında bir cevap verecekler diye kural kayde yoktur. Herkess gibi ticket atıp cevap gelmesini beklemek zorundasınız.

Nitrado'da bir müşteri siz değilsiniz. Binlerce müşteri var ve buna bende dahilim. Bende ticketımı açtığımda gerekli şekilde ilgi görüyor ve problemi çözüyorlar. Sizin gibiler 9 ay nasıl beklediğiniz tartışılır bir konu..

Kapansın konuyu boşa açık kalmasın. Böyle adamlara Moderatörlerin sabrı nasıl oluyor anlamıyorum.

Not: Yaşadığınız problemde defalarca Başlat-Durdur yaparsanız defalarca ard arda işlem yaparssanız sistemde sıkışmaya sebep verirsiniz. Kendiliğinden düzelene kadar beklersiniz sistem sıkışmayı atlatır ve hazır hale gelir. Siz 1 restart atınca 10 saniyede açılmasını bekliyorsunuz. Ama server BAŞLATILDI olmazsa oyun serverda arka planda tam anlamı ile yüklenemez. Dolayısı ile başlatıldı görmeniz normaldir. İçeriğinde sistemin dosyaları yüklemesi de bir kaç dakika alabilir. Bekleyeceksiniz ki server açılsın.. Açılmadı diye onlarca başlat durdur yapan insanlar biliyoruz.
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Güncelleme 18.01.2018: Gerçekten insanlar bu kadar asalak olmak zorunda mı?

Thema bewerten