Sie sind nicht angemeldet.

itskemalyzzle

Anfänger

• »itskemalyzzle« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 26. Januar 2018

• Nachricht senden

1

Freitag, 26. Januar 2018, 16:51

Alanadi author code

Selamün aleyküm yetkili kisiler ben az önce domainimi transfer yaptim fakat bu transfer kodumu 1 ay önce almistim stratodan aldigim alanadima engel koyuldu ve transfer kodum verildi’ sonra baska yerlerde auth codumu yapinca olmadi hatali auth codu dedi biri 60 gun dolmadan transfer yapamassin dedi ama nitrado.net direkt kabul etti yani ne zaman domainim aktif olucak umarim bir sorun olmaz satin alirken islemi degistiremezsiniz givi bisey dedi ben size guvenerek alan adi aldim bakalim sorunsuz çalisicakmi benim size sorum bi hata yok demi cunku cogu yer auth kodunu kabul etmedi ama siz kabul ettiniz ve ne zaman aktif olucak ben auth codumu dogru girdim :) ne zaman transfer olucak lütfen yardimlarinizi bekliyorum cok endiseliyim içimde takilma kaldi

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

2

Freitag, 26. Januar 2018, 21:42

Merhaba

Bir domain alındıktan sonra 0-60 gün arasısnda başka bir yere taşınması mümkün değildir.

Siz domaini başka yerden satın almışsınız ve 1 ay sonra taşımak istiyorsunuz. Bunun için daha en az 30 gününüz var. Nitrado'ya geçmiş gibi görünebilir ama işlem tamamlanmamıştır. Dolayısı ile 30 günün sonunda Nitrado'ya aktardığınız domain kaydı tamamlanmış olur ve açılır. Açılmazsa 30 gün sonra tekrar aynı işlemi yaparak açabilirsiniz.

Bol şans.
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Güncelleme 18.01.2018: Gerçekten insanlar bu kadar asalak olmak zorunda mı?

itskemalyzzle

Anfänger

• »itskemalyzzle« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 26. Januar 2018

• Nachricht senden

3

Samstag, 27. Januar 2018, 04:14

Merhabalar cvp için tessekurler fakat size konu acmadan once 59 gunmus hesapladim suanda 60 gun olmus durumda yani domaini satin aldigima 60 gün oldu :) cevap bekliyorum

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

4

Sonntag, 28. Januar 2018, 13:10

Destek ile iletişime geçmeniz daha mantıklıdır.
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Güncelleme 18.01.2018: Gerçekten insanlar bu kadar asalak olmak zorunda mı?

Thema bewerten