You are not logged in.

kyter

Beginner

• "kyter" started this thread

Date of registration: Mar 8th 2016

• Send private message

1

Wednesday, March 23rd 2016, 11:19am

unturned serverim global listede cikmiyor

oncelikle iyi gunler. unturned serverim pei oldugu zaman global listede gozukuyodu geneldede dolu oluyodu ama washingtona gecirince global listede gozukmemeye ve 0 oyuncu olmaya basladi yardim edebilirseniz guzel olur.

caner680

Beginner

• "caner680" has been banned

Date of registration: May 12th 2016

• Send private message

2

Monday, May 30th 2016, 9:55pm

Şimdi desem ki; Arkadaşım 24 kişinin üstünde ki server listede gözükmez. Burdan bir moderatör çıkar derki sen neden yanlış bilgi veriyorsun : )

• "AlpYuksel" is male

Date of registration: Aug 11th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

3

Tuesday, May 31st 2016, 2:53pm

Merhaba kyter,

Öncelikle Nitrado'yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Rica etsem Config Editor'e girdiğinizde, çıkan configi burada paylaşır mısınız ?

Merhaba caner680,

Öncelikle yorumun ve bilgilendirmen için teşekkür ederim.

Bir moderatör der ki, önce soruyu okumalısın :)

caner680

Beginner

• "caner680" has been banned

Date of registration: May 12th 2016

• Send private message

4

Thursday, June 2nd 2016, 1:42pm

Soruyu okudum sayın Mod. Serverim açılmıyor yada serverime giriş yapamıyorum demiyor. Global listede çıkmıyor diyor. Buda demektir server açık, server sahibi büyük ihtimalle servere giriş yapa biliyor ama Global listede gözükmüyor. Eğer düşündüğüm gibi değilse o zaman Pluginler de sorun ola bilir. :|

Date of registration: Mar 29th 2018

• Send private message

5

Thursday, March 29th 2018, 10:14am

Merhaba Bende de Aynı Sorun Var Nitradodan Kurdum Slotum 26 Lütfen Yardımcı Olur musunuz.

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

6

Thursday, March 29th 2018, 10:45am

Merhaba YakupAltindagli

Lütfen her bölümde aynı mesajı yazmayın. Her yerde bizim size aynı cevapları vermemizi bekliyorsunuz. Lütfen bundan sonra forumu kullanmaya devam etmek isterseniz 1 defa konu açın yada mesaj gönderin. Zaten cevap verilecektir. Bunun için spam yapmanıza gerek yoktur.

Başka bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Anlayışınız için teşekkürler

Saygılarımla.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Eflin

S.Mod

• "Eflin" is female

Date of registration: Feb 23rd 2017

Occupation: Bilgisayar Programcısı

• Send private message

7

Friday, March 30th 2018, 10:40am

Server isminde kullandığınız bazı karekterler serverin global listeye düşmesini engeller kullandığınız karekterleri kontrol edin lütfen.Ayrıca unturned sunucularda 24 slotu aştığınızda favori listelerine almış kişiler dışında başkaları görmez
------------------------------------------------------------Taze güne taze fikirle başla, her gün yeni bir gündür.------------------------------------------------------------