Sie sind nicht angemeldet.

ekhestos

Anfänger

• »ekhestos« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 12. Mai 2018

• Nachricht senden

1

Samstag, 12. Mai 2018, 11:58

Nasıl server backup alıyoruz

Ben server lokasyonu nu değişrimek istiyorum fakat tüm veriler silinecek diyor back up nasıl alınıyor yardımcı olabılırmısınız acaba backup panelinde gozukmuyor?

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

2

Samstag, 12. Mai 2018, 12:41

Merhaba,

Backuplar Nitrado tarafından belirli süreler içerisinde oluşturuluyor zaten fakat yine de özel bir oluşturma isterseniz Ticket atabilirsiniz.

İyi Forumlar.

I have always preferred to be happy and different.

www.MTASATURKİYE.com

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

3

Sonntag, 13. Mai 2018, 21:50

Merhaba ekhestos

Serverınızın lokasyonunu değiştirmeden önce her ihtimale karşı lütfen önemli dosyalarınızı kaydedin. Çünkü serverınızı sıfırdan kurulacaktır.

Daha sonra lokasyon değiştirdikten sonra ticket sisteminde ulaşarak eski server ID nizi verin (tabi hesaptan uyku modundan silmeyin) ve yeni server ID nize orda mevcut sistem backuplarının aktarılmasını isteyin. Böylece sistemin aldığı günlük backuplar yeni serverınıza aktaırlır. Daha sonra iszde backup çalıştırarak oradaki kayıtları yükleyebilirsiniz.

@TypeR; Özel backup oluşturma diye bir şey yoktur. doğrudan insanlara yanlış bilgi vererek ticketa yönlendirmeyiniz.

Saygılarımla.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!