Sie sind nicht angemeldet.

Haydar01

Anfänger

• »Haydar01« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 12. Juni 2018

• Nachricht senden

1

Dienstag, 12. Juni 2018, 19:18

rusty uygulamasınna bilgileri giriyorum ama disconnected hatası alıyorum yardım ( Rust )

rusty uygulamasınna bilgileri giriyorum ama disconnected hatası alıyorum yardım ( Rust )

ahmet20011

Anfänger

Registrierungsdatum: 4. November 2014

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 13. Juni 2018, 00:51

Quary port u doğru girdiğinden eminmisin https://www.youtube.com/watch?v=UkfSg6q5RD8 Şu videodan öğrenebilirsin

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 14. Juni 2018, 01:15

Merhaba

Hala probleminiz devam ediyorsa lütfen ekran görüntüsünü linkleyip buradan gönderin. Size yardımcı olmak isterim.

Başka bir sorunuz olursa bize sormaktan çekinmeyin, yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımla

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Haydar01

Anfänger

• Nachricht senden

4

Donnerstag, 14. Juni 2018, 13:49

dediginiz gibi videyu izledim ve hepsini tam yaptım ama yine disconnected hatası veriyor ( Rusty uygulaması ), ayrıca sizin sitede oxide kurulumu hakkında şöyle bişey yazıyor ( Server yükleme işlemi tamamen bittiyse, lütfen şimdi serverı stop yapın!Şimdi FTP ye bağlanın, en iyisi FileZilla.
Oxide dosyasını winrar ile aç, içinde 5 tane dosya bulunacak Bu 5 tane dosyayi ftp ile /Rust klasörüne yükleyin.
bunu tam yapamadım bu konuda yardımcı olursanız da sevinirim, ayrıca ben oxide dosyasınnı indirdim birkaç kaynaktan ama hepsinin içinden 1 dosya çıkıyor. ama sizin sitede 5 dosya çıkacak yazıyor bi türlü bu konuyu halledemedim hocam, ayrıca olurda bulursak da bu dosyaları nereye yani rustun kendi klasörüne mi yoksa rust server dosyasını indirip onun içine mi atacam bu konuda da hiç bir bilgim yok bu konularda bana yardım cı olun lütfen ( kiraladıgımdan bu güne 5 gün geçti hala giremedim servere bu konularda detaylı bilgi verirseniz sevinirim

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

• Nachricht senden

5

Freitag, 15. Juni 2018, 10:33

Merhaba

Okuduğunuz makale eski bir makale

Artık RUST için Oxide panelinizden tek tıklama ile yüklenebilir. Yani sizin o kadar uğraşmanıza gerek yoktur.

• Oyun Server Panelinize giriş yapın
  • Sol menüden AYARLAR > Genel tıklayın
  • En alt bölümde Oxide tikini aktif edin
  • Ayarları Kaydedin
  • Serverı Yeniden başlatın

İşte Oxide modunuz yüklendi.

Eğer servera bağlanamıyorsanız ve hiç bir dosya yüklemediyseniz lütfen destek bölümüne bir ticket gönderin ki kontrolleri yapılsın. Bir sorun varsa mutlaka tarafımızca giderilecektir.

Saygılarımla

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Haydar01

Anfänger

• Nachricht senden

6

Samstag, 16. Juni 2018, 04:17

Hocam Rusty uygulaması çalıştı ama oyuna baglanın ca harita ismi amsterdam 2 ve bu servere başkalar giriş yapamıyor, server gözükmüyor server listesinde ne yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

• Nachricht senden

7

Samstag, 16. Juni 2018, 12:55

Zitat

Eğer servera bağlanamıyorsanız ve hiç bir dosya yüklemediyseniz lütfen destek bölümüne bir ticket gönderin ki kontrolleri yapılsın. Bir sorun varsa mutlaka tarafımızca giderilecektir.
Demiştim.

Ama siz bağlanabiliyorsanız o zaman bir sorun yoktur.
F1 ile client.connect IP:port yazan herkes bağlanabilir.

Global listede görüntülenmesini biz belirlemiyoruz ama Oxide yüklediyseniz modlu bölümde yinede serverınızı aratmanız önerilir.

İyi Bayramlar

Thema bewerten