Sie sind nicht angemeldet.

ihsankaya61

Anfänger

• »ihsankaya61« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Juli 2018

• Nachricht senden

1

Samstag, 7. Juli 2018, 11:33

A3 TürkLife Altis Sunucusu

…A3 Türk Life…
A3 Türk Life sunucularında daha önceden görev yapmış deneyimli kadrosu ile birlikte 06.07.2018 de aktif durumda olacaktır. Sunucumuz %100 DDOS ve %100 Hile korumalıdır. (İnfiStar, OVH server.)
A3 Türk Life Misyonumuz: Arma3 Türkiye camiasına saygın, dürüst, adaletli, deneyimli kadrosu ile birlikte hizmet vermektir.
Sevgili RPG oyun severleri;
Sizlere daha iyi oyun keyfi yaşatmak için uzun süreli bir çalışmayı takdim ediyorum,
A3 Türk Life olarak amacımız güvenilir, kaliteli, saygılı ve olabildiğince kusursuz bir ortam yaratmak
bizler için oyun 2.plan da önceliğimiz sizlerin burada güzel ve mutlu vakit geçirmeniz.
a) Şimdi şu soruyu soracaksınız neden sizin sunucunuzu tercih etmeliyim?
Ben buraya birçok şey yazarım. Ama bunların kaç tanesi sizi ikna edebilecek düzeyde olur onu kesin olarak söyleyemem. En iyisi mi gel sunucuya kendin gör. Hiçbir şey kaybetmezsin. Tercih tamamen sende.
b) Ne farkınız var diğer sunuculardan?
- Diğer serverlerden farkımız bizler para için çalışmıyoruz,
-Kavala Merkezini baştan oluşturduk
-Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz özellikler bu sunucuda. Yenilenmiş “Y” menü, yeni işler, yeni departman yerleşkeleri vs.
-Sadece İllegal yollarla para kazanmak gerekmiyor (Değişken Borsa)
-Etkinlik bölgesi (Çok eğleneceksiniz)
-Araba Yarışı Turnuvası (Ödüllü-Kim istemez Hızlı ve Öfkelide ki gibi drift yapmayı?)
-Geliştiricilerimiz aktif olarak çalışıp sürekli bir yenilik yapacaklar (Biraz uykularından çalacağız ama ne yapalım.

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

2

Samstag, 7. Juli 2018, 13:12

Başarılar.

ihsankaya61

Anfänger

• »ihsankaya61« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Juli 2018

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 11. Juli 2018, 23:28

…A3 Türk Life…
A3 Türk Life sunucularında daha önceden görev yapmış deneyimli kadrosu ile birlikte 06.07.2018 de aktif durumda olacaktır. Sunucumuz %100 DDOS ve %100 Hile korumalıdır. (İnfiStar, OVH server.)
A3 Türk Life Misyonumuz: Arma3 Türkiye camiasına saygın, dürüst, adaletli, deneyimli kadrosu ile birlikte hizmet vermektir.
Sevgili RPG oyun severleri;
Sizlere daha iyi oyun keyfi yaşatmak için uzun süreli bir çalışmayı takdim ediyorum,
A3 Türk Life olarak amacımız güvenilir, kaliteli, saygılı ve olabildiğince kusursuz bir ortam yaratmak
bizler için oyun 2.plan da önceliğimiz sizlerin burada güzel ve mutlu vakit geçirmeniz.

a) Şimdi şu soruyu soracaksınız neden sizin sunucunuzu tercih etmeliyim?
Ben buraya birçok şey yazarım. Ama bunların kaç tanesi sizi ikna edebilecek düzeyde olur onu kesin olarak söyleyemem. En iyisi mi gel sunucuya kendin gör. Hiçbir şey kaybetmezsin. Tercih tamamen sende.
b) Ne farkınız var diğer sunuculardan?
- Diğer serverlerden farkımız bizler para için çalışmıyoruz,
-Kavala Merkezini baştan oluşturduk
-Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz özellikler bu sunucuda. Yenilenmiş “Y” menü, yeni işler, yeni departman yerleşkeleri vs.
-Sadece İllegal yollarla para kazanmak gerekmiyor (Değişken Borsa)
-Etkinlik bölgesi (Çok eğleneceksiniz)
-Araba Yarışı Turnuvası (Ödüllü-Kim istemez Hızlı ve Öfkelide ki gibi drift yapmayı?)
-Geliştiricilerimiz aktif olarak çalışıp sürekli bir yenilik yapacaklar (Biraz uykularından çalacağız ama ne yapalım.

Thema bewerten