Sie sind nicht angemeldet.

barisergun

Anfänger

• »barisergun« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Juli 2018

• Nachricht senden

1

Samstag, 14. Juli 2018, 18:47

alan adı transferi

başka bir nitrado hesabında bulunan alan adını kendi hesabıma aktarmak istiyorum. ancak ticket açtığımızda; başka bir nitrado hesabına bu şekilde aktarma yapılamayacağını, alan adının auth kodunu almam gerektiği ve bu kod ile firmalar arası transfer yapıyormuş gibi ancak hiç bir ücret ödemeden aktarma yapabileceğim söylendi. aktarımın gerçekleşeceği hesaptan transfer başlatıp auth kodu girmeye çalışıyorum; ancak bu sefer de kredim olmadığı için işleme başlayamıyorum. ticket açıp durumu anlatmaya çalıştığım zaman da sss, forum, wiki gibi bağlantılar geliyor ancak ticket oluşturacağım bir sayfaya giremiyorum.

bu alan adını hesabıma aktarmak için ne yapmam gerek? bir nitrado yetkilisinin yardımını rica ediyorum.

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

2

Samstag, 14. Juli 2018, 21:31

Nitrado'da kısa bir süre önce hizmet aktarımı kaldırıldı ancak alan adınızı başka bir firmaya kod ile transfer edebilirsiniz, Nitrado içerisinde yapılan aktarımlar için tölerans gösterileceğini sanmıyorum.

barisergun

Anfänger

• »barisergun« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Juli 2018

• Nachricht senden

3

Montag, 16. Juli 2018, 10:27

Nitrado'da kısa bir süre önce hizmet aktarımı kaldırıldı ancak alan adınızı başka bir firmaya kod ile transfer edebilirsiniz, Nitrado içerisinde yapılan aktarımlar için tölerans gösterileceğini sanmıyorum.
ilginize teşekkürler.

başka bir firmaya transfer etmeyi kabul ettik; ancak auth kodunu almamıza rağmen, nitrado tarafından ne whois gizliliğini kaldırmayı, whois de yazan mail adresini değiştirmeyi kabul ediyorlar. gerekçe olarak ise icann kuralları yalanı söyleniyor. bununla ilgili nitrado yetkililerinin acil çözüm üretmelerini istiyorum. alan adı, satın aldığım kişinin panelinde kaldı.

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

4

Montag, 16. Juli 2018, 10:41

O konu hakkında bir şey söyleyemem neticede sonuç olarak son karar Nitrado Ekibi'nindir, sen yine de bu konudaki ısrarını sürdürürsün istersen.

Thema bewerten