You are not logged in.

basar12312

Beginner

• "basar12312" started this thread

Date of registration: Nov 28th 2017

• Send private message

1

Saturday, July 28th 2018, 8:21pm

serverim frends internetsde gözükmüyor

unturned serverim frends internets de gözükmüyor restart attım düzelmedi serveri yeniden yükledim yine çözülmedi sonra serveri yine tekrardan yükle yaptım simdi unturned>servers>nitrado>server dosyası boş

TRDeniz33

Beginner

• "TRDeniz33" is male

Date of registration: Jun 23rd 2018

• Send private message

2

Sunday, July 29th 2018, 1:12am

Merhaba

Önecelikle Serverınızı Alırken Hangi Oyunu Seçerek Aldınız Eğer Başka Oyundan Alıp Unturned e Geçiş Yaptı İseniz Sunucunuz Gözükmez .

basar12312

Beginner

• "basar12312" started this thread

Date of registration: Nov 28th 2017

• Send private message

3

Sunday, July 29th 2018, 11:17am

yanlışlıkla counter sourence seçtim sonra geri değistirdim napabilirim yardımcı olabilirmisiniz

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

4

Monday, July 30th 2018, 11:35am

Bu bilgi doğru değil
Merhaba

Önecelikle Serverınızı Alırken Hangi Oyunu Seçerek Aldınız Eğer Başka Oyundan Alıp Unturned e Geçiş Yaptı İseniz Sunucunuz Gözükmez .
Merhabalar,

Nitrado 100'den fazla oyun serverı sağlamaktadır. Sağladığımız oyunların tamamı lisanslı ve izinlidir. Ancak ne Steam'de ne de oyun içindeki oyun listesinde sunucuların görülüp görülmemesi bizim elimizde değildir. Her oyun için yapımcıların belirlediği bir sınır vardır ve listede sadece o kadar server görülebilir. Serverların görülmesini biz belirliyor olsaydık zaten devamlı olarak tüm sunucuların görünmesi aktif olurdu. Bu yüzden bu konuda bizim bir şey yapmamız mümkün olmuyor.

Bazen;
  • Server adının uzunlugundan
  • Pluginlerden
  • Modlardan
  • Özel eklentilerden
  • Özel ayarlardan
  • Bozuk yada modası geçmiş workshoplardan

Bir çok yapımcı bu listeler için bazı kısıtlamalar sunabiliyor. Bazı oyunlarda o listede sadece 4500 adet oyun serverı görünecek şekilde ayarlanmıştır. Ön sırada olmak yada listede görünmek sanıyoruz ki serverınızın hitleri ile ilgilidir. Tahmin edersiniz ki 4500 adetten fazla server vardır ve zaten Nitrado'dan kiralanmış binlerce server var.

Özetle, serverınızın orada görünüp görünmemesi bizim elimizde olan bir şey değil. Eğer bunu yapabiliyor olsaydık panelinize bir buton ekler ve bu hakkı size tanımlardık. Sizde istediğiniz gibi görünmesini sağlar yada sağlamazdınız.

Unturned için, Server adınız ve Server açıklamanızda Türkçe karakter olmaz ise o zaman görünme ihtimali daha yüksek olduğunu bir kaç oyuncu keşfetmiştir. Türkçe karakterleri silin, bunu deneyip kaydettikten sonra restart atmanızı öneririz.

Başka bir sorunuz olursa bize sormaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımla,

Keyifli Oyunlar

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!