Sie sind nicht angemeldet.

[YARDIM] PaidRanks

Blondiee88

Anfänger

• »Blondiee88« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. August 2018

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 23. August 2018, 22:52

PaidRanks

Öncelikle merhaba. Benim bir sorunum var PaidRanks pluginiyle ilgili, ben essentials ile oyuncu rütbeleri ve yetkili rütbeleri olarak 2 ayrı grup rütbesi oluşturdum. Ve bunlardan oyuncular yetkililerinkini atlayamazsın, yetkililerde oyuncu rütbelerini atlayamasın. Kısaca oyuncular/yetkililer /rankup yazdığında kendi rütbesini atlasın. Ben bir config oluşturdum fakat hata veriyor. Verdiği hata - Invalid Args! Default ladder not enabled in the rankprices.yml -
Bir de oyuncular /rütbeoyuncu yazdıklarında oyuncu rütbeleri açılsın (skript ile yapılıyor) ve yetkililer de /rütbeyetkili yazdıklarında yetkili rütbeleri gözüksün chest şeklinde. Böyle bir şey mümkünse buna da yardım edebilirmisiniz.
Oluşturduğum Hatalı Rütbe Configini aşağıda vericem lütfen doğru şekilde ayarlar mısınız, şimdiden teşekkürler.

Quellcode

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
DefaultPaidRanks:
  Enabled: false
  Permission: paidranks.default
  default:
    Price: 1
#Format = <rank>: Example below.
#Required Price: <price>
#Optional permission: <permission>

#When true it will use /rankup
Oyuncu:
  Enabled: true
  Permission: paidranks.oyuncu
  Rütbe1:
  Rütbe2:
  Rütbe3:
  Rütbe4:

Yetkili:
  Enabled: true
  Permission: paidranks.yetkili
  Rütbe1:
  Rütbe2:
  Rütbe3:
  Rütbe4:

Not: Deneme amaçlı ortalardan bir rütbeye paidranks.oyuncu yetkisi verdim daha sonra manuadd ile o rütbeye geçip /rankuo yazdığımda üstte yazdığım hatayı verdi. (Bilgi amaçlıdır.) ?( ?(

Depth

Süper Moderatör

• »Depth« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. August 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Freitag, 24. August 2018, 07:34

Config dosyasında Türkçe karakter kullanmayınız.

Blondiee88

Anfänger

• »Blondiee88« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. August 2018

• Nachricht senden

3

Freitag, 24. August 2018, 22:27

Türkçe karakterle ilgili sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü tek başına 1 grubun rütbesini yaptığımda türkçe karakter olsa da /rankup yazdığımda çalışıyordu fakat 2 tane grup koyunca hata verdi bir şeyleri configte yanlış veya eksik koyduğuma eminim eğer nasıl yazmam gerektiğimi biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz. cevap için teşekkürler.

Thema bewerten