You are not logged in.

oxii

Beginner

• "oxii" started this thread

Date of registration: Sep 1st 2018

• Send private message

1

Saturday, September 1st 2018, 5:43pm

ChatControl Ve Loot

Sunucumda fazla küfür ediliyor ve bunları engellemek için plugini kurdum fakat bir sorunla karşılaştım örnek şu rocket yazarken rocketin içinde oc yi küfür algılayıp uyarı veriyor buda büyük bir problem vede diğer problem ise ben 3X loot yaptığımı zannediyorum fakat config ten yapmamışım nasıl yapabilirim siz onu bana metin halinde atabilirmisiniz ?

Eflin

S.Mod

• "Eflin" is female

Date of registration: Feb 23rd 2017

Occupation: Bilgisayar Programcısı

• Send private message

2

Friday, September 7th 2018, 1:39am

Loot için

Chat control içerisinde 2 dosya var.Bunlardan ChatControl.configuration olan dosyaya girin ve içinde bulunan istemediğiniz kelime satırlarını silin
------------------------------------------------------------Taze güne taze fikirle başla, her gün yeni bir gündür.------------------------------------------------------------

Eflin

S.Mod

• "Eflin" is female

• Send private message

3

Friday, September 7th 2018, 1:39am

Loot için

Chat control içerisinde 2 dosya var.Bunlardan ChatControl.configuration olan dosyaya girin ve içinde bulunan istemediğiniz kelime satırlarını silin
------------------------------------------------------------Taze güne taze fikirle başla, her gün yeni bir gündür.------------------------------------------------------------

sakqqs

Beginner

Date of registration: Sep 7th 2018

• Send private message

4

Friday, September 7th 2018, 6:05am

Aynı Sorun

Aynı sorun bendede var sizin anlattığınızı ben biliyorum fakat dediği gibi örnek verdiği gibi oc li bir cümle kurarsak rocket yazarsak bunu küfür algılıyor anlatabildimmi yani chata normal oc yazınca küfür algılamasını isterken rocket yazıncada algılıyor oc yazıncada ama herkesin kullandığı temel komutların içerisinde bazı küfür sözcükleri var ve kullandığı komutlar her 5 dakikada bir gerekiyor bunları yazınca mute yiyor ve ben bunun çözümünü bulamadım???

Eflin

S.Mod

• "Eflin" is female

• Send private message

5

Tuesday, September 11th 2018, 1:43pm