You are not logged in.

Veprim

Beginner

• "Veprim" is male
  • "Veprim" started this thread

Date of registration: May 27th 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

1

Sunday, June 18th 2017, 3:27pm

Builder ve plugineer arıyorum ücreti verilecek!

Arkadaşlar hub server açıyoruz ve plugin ve mapler hariç herşey tamam internette paylaşılan mapler var ancak kendi mapimize sahip olmak daha iyi bunun için builder ve plugineer aryorum ücretleri verilecektir!

• "Turgay200251" is male

Date of registration: May 14th 2016

Occupation: Rehber

• Send private message

2

Wednesday, July 12th 2017, 4:40pm

bulacagini sanmiyorum hem eyer tanınmıyorsan direk hub acman cok sacma olur söle sorunlar ola bilir biri faction biri skyblock biri pvp girer sw de 20 kişi varsa oynanmaz yani kimse oynmamaz bunun icin ilk başka bişi ile başla örnegin skyblock faction gibi tavsiyem pvp ile başla onlar daha tutuyor ama vip alan az olur para durumun varsa ilk 1 ay pvp ac reklam yap serverin 70 lere ulasinca faction ac pvp ile birleştir sonra 100 kişi olunca skyblock aç bölece kişi cekmiş olursun zaten butun serverlerin kökeninde 1 sunucu vardır legendcraft ünlü yeri skyblock du cok onceden mesela
wowowow HARAM !!!

SopoRtar

Beginner

Date of registration: May 25th 2018

• Send private message

3

Friday, May 25th 2018, 11:28am

Ben Gelebilriim Mega Buıld Yapabiliorum Kabul Etmezsen Serverından Banlarsın Bir Dene İstersen

TelmanAZE

Beginner

Date of registration: Dec 5th 2018

• Send private message

4

Wednesday, December 5th 2018, 2:29pm

Builderci

Oncelikle Selamun Aleykum
Ben:
Eliyev Telman 15 yas
Minecraft`da buildle 2 yildir ugrasiyorum world edit hakkinda nerdeyse her seyi biliyorum

Simdiden Tessekurler Yazar: Telman Minecraft Name : TelmanAZE

Resim [Normalde yapilarimin resmini cekmem amma cabuk birini yapdim] : 1 - 2 - 3

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests

Rate this thread