You are not logged in.

maxplays

Beginner

• "maxplays" is male
  • "maxplays" started this thread

Date of registration: Sep 7th 2018

Occupation: Öğrenci

• Send private message

1

Tuesday, January 15th 2019, 1:00am

Nitrado tarafından dolandırıldım

İsmail Evci isimli bir yetkili bana nitrado yetkilisi olduğunu söyledi. Eğer değilse konu başlığını dikkate almayınız. Bana ilk ay ücretsiz dedi ve telefon numarası istedi. Sonra mesaj felan gelicek onayla para kesmiyecek dedi ve bende onayladım. Tabiki para kesti. Daha sonra neymiş sistemde hata varmış neymiş bidaha mesaj gelicek onayla düzelcekmiş felan filan demeye başladı. Aynı numarayı iki kez yutturacağını felan sandı heralde. Şuan faturam 200tl yi geçti. Bunun üzerine hala mesaj gönderiyor onayla diyor ss aldım siber suçlara şikayet dilekçesi yazacağım. Sonucu burdan paylaşırım artık.
GGCRAFT FACTİON SUNUCUSU 1.8.X - 1.13 Herkesi bekleriz.

İp: play.gg-craft.com
Web Sitemiz: www.gg-craft.com

maxplays

Beginner

• "maxplays" is male

• Send private message

2

Tuesday, January 15th 2019, 1:09pm

İsmail Evci isimli bir yetkili bana nitrado yetkilisi olduğunu söyledi. Eğer değilse konu başlığını dikkate almayınız. Bana ilk ay ücretsiz dedi ve telefon numarası istedi. Sonra mesaj felan gelicek onayla para kesmiyecek dedi ve bende onayladım. Tabiki para kesti. Daha sonra neymiş sistemde hata varmış neymiş bidaha mesaj gelicek onayla düzelcekmiş felan filan demeye başladı. Aynı numarayı iki kez yutturacağını felan sandı heralde. Şuan faturam 200tl yi geçti. Bunun üzerine hala mesaj gönderiyor onayla diyor ss aldım siber suçlara şikayet dilekçesi yazacağım. Sonucu burdan paylaşırım artık.

bu arkadaş nitrado yetkilisimi değilmi biri cevap verebilirmi?

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

3

Wednesday, January 16th 2019, 12:05pm

Yetkililer arasında Fatih Evci isminde biri var, daha önce İsmail adında birisini görmedim. Dolandıran kişi muhtemelen soyadından faydalanmıştır.

maxplays

Beginner

• "maxplays" is male

• Send private message

4

Wednesday, January 16th 2019, 1:35pm

Yetkililer arasında Fatih Evci isminde biri var, daha önce İsmail adında birisini görmedim. Dolandıran kişi muhtemelen soyadından faydalanmıştır.

Mobil ödemede nitrado server yazıyor anlayamadım

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

5

Wednesday, January 16th 2019, 8:02pm

Şimdi şöyle, dolandıran kişi kendi nitrado hesabına kredi ekleme yöntemini kullanmıştır ve size soyadını oranın yetkilisinin soyadıyla aynı söylemiş ki belki bilirsiniz de o sanarsınız diye. Sonuç olarak dolandıran kişi size sunucu vereceğim diyerek kendi hesabına eklemiştir o krediyi ve yine soyadını farklı söylemiştir ki siz bulamayasınız kim olduğunu. Şuan yetkililer bakıp anlayamazsa dolandıranı bulamazsınız.