Giriş yapmadınız.

ARMA III Bagisci sistemi

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

samets6

Acemi

• Konuyu başlatan "samets6"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, March 15th 2019, 10:19pm

Bagisci sistemi

Merhaba;
Script de bağışçı sistemi yok yani sadece rebel lisanlı silah sayısını var fakat benim istedigim rebel silah magazin a girdiğinde bağışçısı varsa o ucuz fiyatlarla alsın bağışçısı yoksa klasik rebel fiyatları ile alsin.. Nasıl yapabilirim derin arastirma yaptım fakat bulamadım

Lütfen şunu yazmayın, yeni lisans yap, o lisans üzerine silah fiyatları ayarla npc ekle demeyin lütfen. Benim istediğim tek bir silah satıcısı olucak dn si varsa ucuza alicak yoksa klasik fiyatla alicam. Amacım 2 farkli silah satıcısı olmasını istemiyorum.

XF10

Acemi

• "XF10" bir erkek

Meslek: Yazılımcı - Coder

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, July 7th 2019, 6:17pm

şöyle olsa olurmu mesela satıcıya girdiğin zaman donatorı olan arkadaş donatorlı silahları görebilecek ama donatorı olmayan arkadaş göremicek eğer böyle istiyorsan yardımcı olabilirim

Bu konuyu değerlendir