You are not logged in.

Lhaewion

Trainee

• "Lhaewion" is male

Date of registration: Jul 1st 2014

Occupation: Java Coder

• Send private message

41

Sunday, July 6th 2014, 4:39pm

Evet artık her sunucuda aynı Haritayı ve aynı şeyleri görmek cidden sıktı.Aslında çok emektar,bilgili arkadaşlarımız var.Ama bunların %70'i maddiyatdan dolayı kendi çabalarını gösteremiyorlar.Örneğin bende McMMO sunucusu projem var.Nerdeyse her sistemi yapabilirim ama maddiyatdan dolayı askıda.

Yani işin özü ,Bir sunucuda hileyi engellemek için Premium yaparsan bu seferde kişi sayısı az olur.Türkiye'nin %30'u Premium ise %60'ı Crack.
ByAehn

IEmre

Banned

• "IEmre" is male
  • "IEmre" has been banned

• Send private message

42

Sunday, July 6th 2014, 5:12pm

Evet hile engelleme için premium olursa ozamanda sıkıntı oluyo oyuncu sayısında ama genede bir yolunu bulucam projemi dün başlattım tüm hileleri listeliyorum herseylerini karsılastırıyorum yakında hileye kesin çözüm bulucam ve maddiyat konusundada haklısınız kredim çok az suan ve 7 civarı server lazım hakkını verebilirim fakat ilkten faction açıcam sanırım..Hepsine yetmiyor.
[[+{=>:-|||/ MineBlok \|||-:<=}+]]

============================

-ya canım öyle işte çok çalıştık çok!!one!!1!
+Peki sayın Steve neden şirketinizin logosunu ısırılmıs elma yaptınız?
-elmadamı yemiyahh_?

Lhaewion

Trainee

• "Lhaewion" is male

Occupation: Java Coder

• Send private message

43

Sunday, July 6th 2014, 6:08pm

Projene yardım etmek isterim.Bir plugin vardı.İsmini hatırlamıyorum.XRay için çözüm gibi.Sanırsam 20 block ötendeki her taşı maden gibi görüyordu ama 17 block kadarmı ne yaklaşınca eski halin dönüyordu.Bulabilirsem Ö.M aracılığı ile yollarım.
ByAehn

IEmre

Banned

• "IEmre" is male
  • "IEmre" has been banned

• Send private message

44

Sunday, July 6th 2014, 6:15pm

Bana çok güzel bir fikir verdiniz.Normalde hack lari tek tek engelleyen bir sürü pl mevcut fakat spigot craftbukkitten daha gelişmiş ve içinde xray engelleme mevcut bu durumda tüm hackler için bir plugin yapmak yerine spigotu açıp kendi spigotumu yazarım olurmu bilmem daha önce hiç mc sürümü yazmadım ama denemekte fayda var.
[[+{=>:-|||/ MineBlok \|||-:<=}+]]

-ya canım öyle işte çok çalıştık çok!!one!!1!
+Peki sayın Steve neden şirketinizin logosunu ısırılmıs elma yaptınız?
-elmadamı yemiyahh_?

Hexide1987

Beginner

• "Hexide1987" is male

Date of registration: Feb 24th 2016

• Send private message

45

Monday, March 14th 2016, 9:21pm

Yanlış Yere Yazmışım :D

Ben de Faction Serveri Kuruyorum Yaklaşık 30 Gündür Tek Başıma Uğraşıyorum İnşallah Serverim Tutar Ama Lapissiz OLmazsa Olmaz Çünkü Anlattığınız Gibi Oyunu Oynayan Yaş Kitlesi Düşük Ve Kolaya Geçiyorlar Sen Lapis Eklemezsen 100 Kişilik Serverde 20 Kişi Olur 0 a bile vurar ve kapatmak zorunda kalırsın ilerde muhtemelen oynayan yaş kitlesi artar bizede sapretmek düşüyor

FaridJaffa

Beginner

Date of registration: Feb 21st 2020

• Send private message

46

Friday, February 21st 2020, 6:33pm

JaffaCraft.Batihost.Net
Alimlar Basladi!!!
Vip Veriliyor!!!