Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "118baran" bir erkek
  • Konuyu başlatan "118baran"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, June 30th 2017, 4:55pm

Builder ve pluginer

Merhaba arkadaşlar sunucu açıyorum bana 2 builder 1 tanede plugir lazım altta forumu doldurunki sizi seçebileyim
Builder;
Adı/soyadı:
Yaş(+15zorunlu):
Minecrafttı kaç sene oynuyorsun:
Başka hangi sunucularda builderlık yaptın(yalan yok sonra yazdıgınız sunuculara bakacam sayı söylemeyin sunucu ismi):
Neden olmak istiyorsun:
Builder yeteneğin ne kadar:

Adı/soyadı:
Yaş(+15zorunlu):
Minecrafttı kaç sene oynuyorsun:
Başka hangi sunucularda pluginerlık yaptın(yalan yok sonra yazdıgınız sunuculara bakacam sayı söylemeyin sunucu ismi):
Neden olmak istiyorsun:
Pluginleri ne kadabiliyorsun:
2

Saturday, July 1st 2017, 11:53am

Ahaha sanki mülakat'a sokuyorsun insanları, insanları siz değil insanlar sizi seçer onlara ne vaad ettiğinizi söyleyin bu daha çok işe yarıyacaktır.
отвяжись :!: --------By Cenghis Khan--------- :!: отвяжись

• "118baran" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, July 1st 2017, 1:37pm

Girmek istemeyeni zorlamıyoruz zorla bir şey tok sunucuya rehber filan arıyorum lazım istemeyen susun

• "118baran" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, April 5th 2020, 11:11am

Way be Aradan Tam 3 Yıl geçmiş, internetten gezinirken karşıma çıktı. :)

O zamandan şimdiye baya değişim oldu diye bilirim, her ne kadar minecraft ile gelişmesemde
Yazılım konusunda kendimi baya geliştirdim. Php ve Mysql(PDO) uzmanlığım var bir çok firmayla çalışıyorum. Allah'a şükürler olsun kendi emeğimizle paramızıda kazanıyoruz. Ama o zaman ki Türkiye Daha Güzeldi...

Bu konuyu değerlendir