You are not logged in.

admin78

Beginner

• "admin78" started this thread

Date of registration: Oct 9th 2014

• Send private message

1

Saturday, October 11th 2014, 8:00am

Değerli Adminler Kardeşim Lütfen Yardım Edin 2 Gündür Uğraşıyorum Bi Türlü Yapamadım Lütfen yardım Edin

Arkadaşlar Lütfen yardım Edin 2 gündür bu hata yüzünden kafayı yicem artık ne yaptıysam olmadı lütfen yardım edin lütfenn
1-arkadaşlar serverim survival ama herkes büyü masası ile kendi itemlerini büyülüyo ve vip özellikleriyle aynı oluyo bunun için kimse vip almak istemiyo bunu nnasıl ayarlayabilirm yada kaldırabilirim sadece düz itemler olsa çok ii olur lütfen yardım edin..
2-arkadşalar bide serverime bağış sandığı ekllemek istiyorum ama benden başka kimse açamıyo bağış sandığını
3-Bide Şu Authme Bence Eski Süürmü Bende Var Birisi Girerken [+]Nick Katıldı fln yazmıyo bence eski sürüm yeni sürüm atabilecek olan varmı tabi bunu yaparken oyuncuların bilglerinin silinmemesi lazım..
3-arkadaşlar bu scoreboards plugini beni 2 gündür uğraştırıyo netten mc.tr plugin paketini indiriyorum işte içinde
exp,ping,ölme,öldürme,online fln var hepsi ayarlı ama servere atıyorum sorunsuz serveri açtığımda sadece online ve ping gözüküyo diğerleri gözükmüyo ama ekli nasıl y aptıysam olmadı lütfen bi el atın lütfen indirdiğim scoreboards plugini link:

http://www.mc-tr.com/konu/scoreboardstats-sag-kisimda-istatistikleri-gosteren-plugin-turkce.77/

lütfen yardım edin şimdiden bakan arkadaşlar ve adminler hepinize teşekkürlerimi sunuyorum..
Dünyanın En Dandik Kuralı;
Neye Muhtaçsan O Asla Senin Olmaz :P

KareKafa

Trainee

• "KareKafa" is male

Date of registration: Aug 28th 2014

Occupation: Transportation Operation Supervisor

• Send private message

2

Saturday, October 11th 2014, 9:42am

1-arkadaşlar serverim survival ama herkes büyü masası ile kendi itemlerini büyülüyo ve vip özellikleriyle aynı oluyo bunun için kimse vip almak istemiyo bunu nnasıl ayarlayabilirm yada kaldırabilirim sadece düz itemler olsa çok ii olur lütfen yardım edin..
2-arkadşalar bide serverime bağış sandığı ekllemek istiyorum ama benden başka kimse açamıyo bağış sandığını

1. sorun için essentials config bölümünde black list diye aratarak placement: ve usage: bölümlerine büyü masasının kodunu ekleyebilirsin kodu 116
ama pek mantıklı olacağını sanmıyorum yani vipler ölüp itemleri düşünce ne olacak birdaha item basamayacaklarmı? Bence kimse oynamaz :D

gelelim 2. ye Bağış sandığı içinde worldguard plugini gerekiyor.Plugin yüklü ise tahta balta ile sandığa önce sol sonra sağ tıkla ve ardından şu komutu yaz;
''/rg define bagissandigi'' enter la. Sandık için wg açtın şimdi sandığın wg sine birde playerlarında açabilrmesi için şu komutu eklemen gerekiyor;
''/rg flag (wg ismi) use allow'' burdaki wg ismi bölümüne bagissandigi yazıcaksın
Artık sandığı açıp kullanabilirler
Play.KareKafa.net

Vazgeçemeyeceksiniz...

admin78

Beginner

• Send private message

3

Saturday, October 11th 2014, 9:54am

kardeşim 1.sorun geçtik diyelim
2.sorun bi türlü olmadı bağış sandığı
ve 3-ve 4 te cvp yazmamışsın
şimdiden tşkler

KareKafa

Trainee

• "KareKafa" is male

Date of registration: Aug 28th 2014

Occupation: Transportation Operation Supervisor

• Send private message

4

Saturday, October 11th 2014, 10:02am

authme için;
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/aut…67-auth-me-3-4/
buradan indirebilirsiniz sadece jar dosyasını silip bunu ekleyin klasörü silmeyin playerlara birşey olmaz.

bağış sandığı için yazdıklarımı birebir uyguladınız mı ? olması gerekiyor çünkü.
Play.KareKafa.net

Vazgeçemeyeceksiniz...

admin78

Beginner

• Send private message

5

Saturday, October 11th 2014, 10:06am

aynen uyguladım ama halen oyuncular açamıyor lütfen bi yardım etseniz ha bide bu authmeden [katildi] ayrildi fln varmı yeni sürümmü

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

Date of registration: Oct 25th 2013

• Send private message

6

Saturday, October 11th 2014, 10:08am

1-) Bağış sandığını açtırmak için şu flagı deneyiniz ;

Source code

1
/rg flag <wgismi> chest-access allow

2-) Bu işlemin tersini uygulayın

3-) Authmenin yeni sürümünü kurup ; plugins > AuthMe kısmına girin orada welcome.txt adında bir metin belgesi olur hoşgeldin mesajıdır değiştirebilirsiniz öyle bir dosya yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.

Buradan ScoreBoardStatsı alabilirsiniz.

admin78

Beginner

• Send private message

7

Saturday, October 11th 2014, 10:27am

kardeşim auıtme attımda bi türlü o istediğim olmadı scre boardı da deniyorum inş sorun olmaz ama bağış sandığı oldu teşşekkür ederim şu authemnin sende plugini yokmu birisi girerken diyo [+]katildi nick fln onu da yablrsm bide scoreboards

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

• Send private message

8

Saturday, October 11th 2014, 10:29am

CropJoinLeaveMessages veya DeathMessages pluginlerinden birini kullanabilirsiniz.

admin78

Beginner

• Send private message

9

Saturday, October 11th 2014, 10:33am

kardeşim bu scoreboardı attım yine aynı sorun online tek görünüyo diğerleri gözükmüyo ne yapıyosam bide top 5 gözükmüyo yine of ya

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

• Send private message

10

Saturday, October 11th 2014, 10:36am

Attığım plugin paketinden ScoreBoardStatsı alın sorunsuz çalışacaktır.

admin78

Beginner

• Send private message

11

Saturday, October 11th 2014, 10:37am

kardeşim aldım walla yine aynı egen 7 değilmi aldım scoreboard olduu gibi attım yine aynı sadece online olanlar gözüküyo malsf
kardeşim bu resme bi bak
http://i.hizliresim.com/q2vMvZ.png

lütfen ya yardımcı olsun birisi kafayı yicem

Rate this thread