Sie sind nicht angemeldet.

• »F.Evci!« ist männlich
  • »F.Evci!« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Oyun Server Hizmetleri

• Nachricht senden

1

Sonntag, 19. Oktober 2014, 14:01

Battlefield 4 Turnuvası Sonuçlandı

Nitrado Türkiye olarak, Türkiye'de yapmış olduğumuz Battlefield 4 Turnuvasının sonucu belli oldu.

Bu Turnuva'da kazanan taraf TURK CLAN ekibi. Öncelikle bu ekibe teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Diğer yandan bu Turnuva'da bulunan tüm takımlara ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Genel Açıklama: Her ne olursa olsun, Nitrado Türkiye bu Turnuva için güzel bir iş ortaya çıkartmış ve bunun devamlılığını sağlamak istemiştir. Turnuva boyunca, gerek Sportmence gerekse Sportmen dışı çok hareketler ile karşılaştık.

Bu Turnuva, Türkiye'de bizim tarafımızdan yapılan ilk ve acemiliği atmak içindi. Türkiye'de bulunan takımları tanımak içindi. Bunu tüm takımlar iyi biliyor. Bu sebeple, takımlar arasında geçen herhangi bir olayda, Nitrado Türkiye'nin karıştırılmamasını diliyoruz.

Ayrıca bizim bu Turnuvayı düzenlerken hangi esport takımı (klanı) hangi tarza karaktere sahipler görmek istedik ve inanın ki öğrendik. Burnundan kıl aldırmayanları kendilerini cok yüksekte görenleri ve hilecileri de gördük. Bizi üzen tek birşey var, biz bir platform sunduk, takımların arasında bir hakem hatta dadılık yapmak değildi.

Şimdi size soruyorum Nitrado Türkiye olarak ne yapmalıyız ??? Ben size cevabı vereyim, daha iyisini yapmalıyız ama artık kimlerle bi yola çıkacağımızı iyi biliyoruz.

Biz, güzel birşey yapalım dedik farkında mısınız? Bilemiyorum!

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!