You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "RTEGamerkinqsTR" started this thread

Date of registration: Oct 15th 2014

• Send private message

1

Sunday, October 19th 2014, 2:08pm

Direwolf20 1.6.4

FTB'de direwolf20 oynamak istiyorum.Serverimi de direwolf20'ye almıştım. Direwolf gibi 1.6.4 sürümdeki bütün mod paketlerinde hata alıyorum. Görüntüleme dilini ingilizce yaptım. Java parametrelerini yazdım. Ama halen hata alıyorum. Not Enough İtems hata veriodu . Sildim bu safer oyun açıldı ama mojang yazısından sonra crash verdi."Not Enough İtems=any " bunu verdi. Farklı bilgisayarlarda denedim başka bilgisayarlarda oldu benimkisinde olmadı.Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Unutmadan 1.5.2 direwolf20 çalışıyor.

NiekHD

Intermediate

• "NiekHD" is male

Date of registration: Oct 6th 2013

• Send private message

2

Monday, October 20th 2014, 12:25pm

FTB'de direwolf20 oynamak istiyorum.Serverimi de direwolf20'ye almıştım. Direwolf gibi 1.6.4 sürümdeki bütün mod paketlerinde hata alıyorum. Görüntüleme dilini ingilizce yaptım. Java parametrelerini yazdım. Ama halen hata alıyorum. Not Enough İtems hata veriodu . Sildim bu safer oyun açıldı ama mojang yazısından sonra crash verdi."Not Enough İtems=any " bunu verdi. Farklı bilgisayarlarda denedim başka bilgisayarlarda oldu benimkisinde olmadı.Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Unutmadan 1.5.2 direwolf20 çalışıyor.
Ticket atın, Operatörler kontrol etsinler.

• "RTEGamerkinqsTR" started this thread

Date of registration: Oct 15th 2014

• Send private message

3

Monday, October 20th 2014, 5:16pm

Ticket attım , Bilginize .

Rate this thread