Sie sind nicht angemeldet.

mesut6606

Anfänger

• »mesut6606« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. September 2014

• Nachricht senden

1

Sonntag, 8. März 2015, 18:21

Sunucumla İlgili Bakarmısınız Acil ?

Merhaba Benim Sizlere 3 Tane Sorum Olacak Lütfen Cevaplarsanız Yardım Ederseniz Sevinirim.

1.)Sunucumda Lobide BungeePlayerCounter Plugini Kullanıyorum Oraya Sunucuları Ekliyorum ama Gelmiyor saadece lobi yazıyor ve yeşil renkte renklerinide ayarlayamıyorum bungeecordun config dosyasındaki sunucular otomatik geliyor bungeeplayercounter plugininin configinden ayarlıyorum bi türlü yapamıyorum Aşağıdaki Resimdeki gibi oluyor Bunu Nasıl Düzeltebilirim Yada Bunun Gibi Başka Plugin varmıdır Yardım Ederseniz Sevinirim

2.)Lobiye Aktarılıyoru Nası Yapabilirim Yani Çakma Lobi Skript İle Mycommands ve Authmeden forcecommandsla denedim olmuyor komut bulunamadı diyor bunun başka bir yolu varmıdır veya skriptle yapılabilirmi Ve SkQuery ilede Yapılabiliyormuş Yapılabilirmi Lütfen Okursanız Ve Cevaplarsanız Çok Memnun Olurum

3.)SkQuery Adlı Bir Plugin Var Bu Plugini İşlevleri Nelerdir Nasıl Çalışır Nerelerde Kullanılabilir Nasıl Kullanılır Bütün Sorularımı Cevaplarsanız Çok Memnun Olurum

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »IbrahimKoc« (6. Mai 2015, 22:57)

Lovegame

Emekli

• »Lovegame« ist männlich

Registrierungsdatum: 25. Oktober 2013

• Nachricht senden

2

Sonntag, 8. März 2015, 18:45

1-) Confing.ymlden ''automaticDisplay: false'' olarak ayarlayın.
2-) https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…&threadID=10083 bu konuya gözatın.

Thema bewerten