You are not logged in.

mesut6606

Beginner

• "mesut6606" started this thread

Date of registration: Sep 23rd 2014

• Send private message

1

Sunday, March 8th 2015, 6:21pm

Sunucumla İlgili Bakarmısınız Acil ?

Merhaba Benim Sizlere 3 Tane Sorum Olacak Lütfen Cevaplarsanız Yardım Ederseniz Sevinirim.

1.)Sunucumda Lobide BungeePlayerCounter Plugini Kullanıyorum Oraya Sunucuları Ekliyorum ama Gelmiyor saadece lobi yazıyor ve yeşil renkte renklerinide ayarlayamıyorum bungeecordun config dosyasındaki sunucular otomatik geliyor bungeeplayercounter plugininin configinden ayarlıyorum bi türlü yapamıyorum Aşağıdaki Resimdeki gibi oluyor Bunu Nasıl Düzeltebilirim Yada Bunun Gibi Başka Plugin varmıdır Yardım Ederseniz Sevinirim

2.)Lobiye Aktarılıyoru Nası Yapabilirim Yani Çakma Lobi Skript İle Mycommands ve Authmeden forcecommandsla denedim olmuyor komut bulunamadı diyor bunun başka bir yolu varmıdır veya skriptle yapılabilirmi Ve SkQuery ilede Yapılabiliyormuş Yapılabilirmi Lütfen Okursanız Ve Cevaplarsanız Çok Memnun Olurum

3.)SkQuery Adlı Bir Plugin Var Bu Plugini İşlevleri Nelerdir Nasıl Çalışır Nerelerde Kullanılabilir Nasıl Kullanılır Bütün Sorularımı Cevaplarsanız Çok Memnun Olurum

This post has been edited 1 times, last edit by "IbrahimKoc" (May 6th 2015, 10:57pm)

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

Date of registration: Oct 25th 2013

• Send private message

2

Sunday, March 8th 2015, 6:45pm

1-) Confing.ymlden ''automaticDisplay: false'' olarak ayarlayın.
2-) https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…&threadID=10083 bu konuya gözatın.

Rate this thread