You are not logged in.

tnhn_ztrk

Beginner

• "tnhn_ztrk" started this thread

Date of registration: Mar 3rd 2015

• Send private message

1

Friday, March 6th 2015, 2:46am

time out hatası

Öncelikle herkese meraba, sorunum at launcher skyfactory 2.2.3 serverı açıyorum ama ''connection lost: time out'' hatası alıyorum, ftb de direwolf açtım oynuyorum hiç bir sıkıntı yok anlamadım ?( ?( , şimdiden okuyan dahil herkese teşekkürler. (not: pc dili ingilizce)

Tahaa

Emekli

• "Tahaa" is male

Date of registration: Sep 18th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Sunday, March 8th 2015, 12:12pm

At launcherdeki modun sürümü 2.2.3 olduğuna emin olun.
[spoiler] hepimiz ölücez [/spoiler]

tnhn_ztrk

Beginner

• Send private message

3

Friday, March 13th 2015, 4:23am

[quote='Tahaa','index.php?page=Thread&postID=38590#post38590']At launcherdeki modun sürümü 2.2.3 olduğuna emin olun.[/quote]

Yorumunuz için teşekkürler. Tüm sürümler uyumlu 3-4 kere silip hem server da hem kendimde tekrar yükledim ama hala sebebini anlamadım, yüklenilmiş gözüküyor ama 2gb ramın %60' ını kullanıyor direwolf %70 hiç bir sıkıntı yok konsolda hata şu şekilde:

[02:48:42] [Server thread/INFO]: tuna has just earned the achievement [Thank You!]
[02:50:50] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 127750ms behind, skipping 2555 tick(s)
[02:50:50] [Server thread/INFO]: tuna lost connection: TextComponent{text='Disconnected', siblings=[], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null}}
[02:50:50] [Server thread/INFO]: tuna left the game
[02:50:56] [Server thread/INFO]: tuna[/***:5240] logged in with entity id 3 at (***)
[02:50:56] [Server thread/INFO]: tuna joined the game
[02:53:04] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 127420ms behind, skipping 2548 tick(s)
[02:53:04] [Server thread/INFO]: tuna lost connection: TextComponent{text='Disconnected', siblings=[], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null}}
[02:53:04] [Server thread/INFO]: tuna left the game
[02:53:04] [Server thread/INFO]: tuna lost connection: TextComponent{text='Disconnected', siblings=[], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null}}
[02:53:04] [Server thread/INFO]: tuna left the game

Tahaa

Emekli

• "Tahaa" is male

Date of registration: Sep 18th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

4

Friday, March 13th 2015, 6:52am

panelde hata yok sadece bilgilendirme ve uyarı var internetinizle ilgili bir problem olabilir
[spoiler] hepimiz ölücez [/spoiler]

tnhn_ztrk

Beginner

• Send private message

5

Friday, March 13th 2015, 6:10pm

Firewall, anti-virus, skype, steam, chrome vb. internet ile ilgili her şeyi kapattım, denetim masından o proglamlarla ilgili şeylerin işlemini sonlandırdım ama nafile sadece ben de değil servera girmeye çalışan arkadaşımda da aynı hata, bazen time out vermeden giriyor ama o zamanda servera biri girmeye çalıştığında ikimizi birden atıyor. (telefonda ki interneti yayıp ordan da girmeyi denedim yine aynı hata)

tnhn_ztrk

Beginner

• Send private message

6

Saturday, March 14th 2015, 2:56am

+ aynı internet ile direwolf u 2 kişi aynı internete bağlı bir şekilde sıkıntısız oynuyoruz

Rate this thread