You are not logged in.

rinzzler7

Beginner

• "rinzzler7" started this thread

Date of registration: Feb 4th 2015

• Send private message

1

Wednesday, February 4th 2015, 8:32pm

Counter Strike Global Offensive - Jailbreak Mod ve Pluginler

Merhaba, Counter Strike Global Offensive adlı oyunda Jailbreak sunucusu açmak istiyorum forumdan yaptığım araştırmalar doğrultusunda sourcemod adlı klasöre bir kaç adet plugin yükledim fakat sunucuya restart attıktan sonra pluginlerin çalışmadığını gördüm. Bu pluginleri belki ben yanlış yüklemiş olabilirim. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• Görsel olarak nasıl yüklenebileceğini paylaşarak bana ve bu konu hakkında yardıma ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirsiniz.
  • Düzgün ve doğru plugin adreslerini paylaşarak bana ve bu konu hakkında yardıma ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirsiniz.

rinzzler7

Beginner

• Send private message

2

Thursday, February 26th 2015, 9:46pm

Yardımcı olmayan yetkili arkadaşlara ve diğer tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Nitrado sunucuları olarak çok müşterilerinizle ilgili ve alakalısınız.

diehard

Beginner

• "diehard" is male

Date of registration: Nov 25th 2014

Occupation: BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

• Send private message

3

Friday, February 27th 2015, 9:11pm

Sunucunda Sourcemode ve MetaMode Pluginleri kurulu olması gerekiyor. 2 modunda kurulu olup olmadığını kontrol edermisin.

rinzzler7

Beginner

• Send private message

4

Saturday, February 28th 2015, 2:19pm

Uzun bir aradan sonra geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Problemi hallettim

kyosdg

Beginner

Date of registration: May 9th 2015

• Send private message

5

Saturday, May 9th 2015, 5:13pm

@rinzzler7 keşke bizimlede paylaşsan

WalkerJB

Trainee

• "WalkerJB" is male

Date of registration: Feb 19th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

6

Saturday, May 9th 2015, 5:45pm

https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…0961&highlight= burada hazır paket ve kurulum anlatılmıştır. Ayrıca burada sunduğumuz hizmet sunucu satışıdır ve mod yükleme kısmı size kalmıştır. Forumda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Rate this thread