Sie sind nicht angemeldet.

emirsultan58

Anfänger

• »emirsultan58« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 17. November 2013

• Nachricht senden

1

Montag, 18. November 2013, 07:47

Ftb unlashed ile ultimate

Merhaba arkadaşlar

Başlıkdanda anlaşılabileceği gibi feed the beast server kuracağım küçük bir server olucak arkadaşlarla oynıcaz. Ama kararsız kaldım ftb ultimatede greg tech var bense greh teche bayılırım ( köfte abi sağolsun :D ) ama ftb unslashed daha gelişmiş bir mod pack ama greg tech yok, (sonradan greg tech yükleyebilecegimi biliyorum unslashed'a ama serverda hata falan verirmi ondan korkuyorum.) Acaba ultimate ve unslashed arasında çok fark varmi bir bildiğim tinkers constrak gibi bir mor vardı onu biliyorum köfte abi ve diğer arkadaslar

Bisguzar

Fortgeschrittener

• »Bisguzar« ist männlich
  • »Bisguzar« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 4. September 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Montag, 18. November 2013, 19:32

Köftenin configlerini kullanırsan erör yemezsin :D . Ama ben şahsen bir feed the beast oyuncusu olarak unleashed 1.1.7 öneririm .Ama thecnicten sıkıldıysan xeonenin Sihr-i Craft paketine göz gezdir derim neticede thaumcraft 3 hayvanimsi maden yemekte.

kofteistkofte

Anfänger

Registrierungsdatum: 9. August 2013

• Nachricht senden

3

Dienstag, 26. November 2013, 17:43

Unleashed kullanmanı tavsiye ederim. Hem 1.5.2 ile gelen performans iyileştirmeleri, hem de yeni ve güzel AE, Tinkers Construct vb için. Temel olarak GregTech için uygun ayar dosyaları Unleashed ile birlikte geliyor. Bunun dışında ayarları biraz kolaylaştırılmış bir şeyler istiyorsan eğer (herkesin oynayabileceği ve GregTech ile uğraşmayacak kimsenin GregTech ile uğraşmasına gerek kalmayan) benim Facebook sayfamda zamanında paylaştığım ve Köfteistan'da kullandığımız config dosyalarını kullanabilirsin. Hatta seni bir zahmetten kurtarayım:
https://www.dropbox.com/s/xdkexib9p0rh1b…ch%20Config.zip

IslamOrucc

Anfänger

Registrierungsdatum: 24. Dezember 2013

• Nachricht senden

4

Dienstag, 24. Dezember 2013, 20:09

Her modu güzel ftbnin ..

Drcihat21

Anfänger

Registrierungsdatum: 24. Dezember 2013

• Nachricht senden