You are not logged in.

lapadoski

Beginner

• "lapadoski" started this thread

Date of registration: Jun 15th 2015

• Send private message

1

Monday, June 15th 2015, 10:05pm

Yardım! Nitrado serverime ForceOp saldırısı!!

Lütfen yardım edin minecraft serverime birisi saldırı yapıyor. Bir yandan bot atıyor (bunu hallettim) bir yandan da herkese ipban atıyor. Ne yapsam halledemedim. Lütfen yardım edin. Adama ipban atıyorum kaldırıyor yine giriyor. Modeme reset atıp giriyor diye normal ban atıyorum başka hesaptan girip yine yapıyor aynı şeyi. Bunu neden yaptığını sordum kendisine ve şöyle dedi: 'Bana rehberlik vermedin'. Ne yapacağımı şaşırdım. Bir de çocuk 9-10 yaşında. Bir de çocugun serveri var. Westcraft.nitrado.net
İsmi: Kaan
Skype adresi: live:bydemetonat

Lütfen yardım edin... :S

Benim skype adresim: yurtyusuf0178

KaraSimsek

Beginner

• "KaraSimsek" is male

Date of registration: Feb 8th 2015

Occupation: İşsiz

• Send private message

2

Tuesday, June 16th 2015, 1:16am

Öncelikle sakin olun. Eğer başka çarlardanda bunları yapabiliyorsa kaçak bir şekilde panel sahibi olabilir diye düşünüyorum. Panelinize girin ve McMyAdmin Aktifmi diye kontrol edin. Eğer Aktifse onu Devredışı bırakın. 2. bir husus ise Kullanıcı Yetkisi vermenizdir. Bu bilgi size yardımcı olacaktır:
https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…&threadID=10232

Eğer bunlardan birşey çıkmazsa GroupManager dosyasına gir. Worlds dosyasına gir. Buradan world dosyasına gir ve buradan user.yml'yi aç. Burada tüm yazanları sil ve Dosyayı Kaydet deyip çık. minecraftbukkit klasörünün içindeki op.txt dosyasını açıp içini temizle. Eğer bunları yapmana rağmen yine aynı şeyleri yapabiliyorsa serverinde ŞifreliOp plugini varsa o plugini sil.

Rate this thread