Sie sind nicht angemeldet.

Battal

Anfänger

• »Battal« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 17. Januar 2014

• Nachricht senden

1

Freitag, 17. Januar 2014, 16:31

Map yukleme - NİTRADO SERVER

Beyler nitrado servere nasıl map yuklucez filezilladan mapı attım kendım ınternetten bı tane panel buldum panelde map gozukmuyor . Iyı panelı olan lınk atabılırmı . bıde nasıl surf acıcam ?? :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:

Battal

Anfänger

• Nachricht senden

2

Freitag, 17. Januar 2014, 17:05

bakan bırı yokmu ??

NiekHD

Fortgeschrittener

• »NiekHD« ist männlich

Registrierungsdatum: 6. Oktober 2013

• Nachricht senden

3

Freitag, 17. Januar 2014, 17:26

Beyler nitrado servere nasıl map yuklucez filezilladan mapı attım kendım ınternetten bı tane panel buldum panelde map gozukmuyor . Iyı panelı olan lınk atabılırmı . bıde nasıl surf acıcam ?? :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
Battal;

Sorununu daha detaylı açıklarmısın, kullandığın hizmet nedir ? Minecraft, Counter-Strike ?

"Kendim internetten bi tane panel buldum panelde map gozukmuyor" ?

Battal

Anfänger

• Nachricht senden

4

Freitag, 17. Januar 2014, 17:49

Ben nitradodan server aldım onu counter strike 1.6 yaptım. Nitradoya ticket attım amx + sxe eklediler. Surf server olacak. İnternetten webmod panel indirdim kurdm .Sonra surf_ski_2 map yükledim filezilladan yükledim ama gözükmüyor o mapı açamıyorum kodlarla felan .BU KOCA NITRADONUN KENDINE AIT CS 16 Server webmod paneli yokmu yardımde eden yok foruma sorun diyo forumda bakan yok.!

Battal

Anfänger

• Nachricht senden

5

Freitag, 17. Januar 2014, 18:30

Arkadaşım bune 1 kişi bile yardım etmıyor bir server aldık bin pişman olduk adamlar yardımda etmıyor mapı açıyorum sw resetlenıyo kapanıyor de_inferno açılıyo . İyisinizde bu nasıl hizmet arkadaş paneliniz yok uyduruk bişey buldum adam gibi çalışıyor yeter büyüksünüz diye salgılı davrandım kendımı tuttum oda bı yere kadar yanı

NiekHD

Fortgeschrittener

• »NiekHD« ist männlich

Registrierungsdatum: 6. Oktober 2013

• Nachricht senden

6

Freitag, 17. Januar 2014, 18:55

Arkadaşım bune 1 kişi bile yardım etmıyor bir server aldık bin pişman olduk adamlar yardımda etmıyor mapı açıyorum sw resetlenıyo kapanıyor de_inferno açılıyo . İyisinizde bu nasıl hizmet arkadaş paneliniz yok uyduruk bişey buldum adam gibi çalışıyor yeter büyüksünüz diye salgılı davrandım kendımı tuttum oda bı yere kadar yanı
Serverınız resetleniyorsa bunun bizimle alakası nedir ? Haritada sorun olabilir, diğer haritaları açıyor da yüklediğiniz haritayımı açmıyor ? Haritayi Nitrado yüklemedi.. Tamamen kendiniz bu işlemi yaptınız, başka bir harita yükleyip deneme yapın açılıyorsa yüklediğiniz harita hatalıdır.

Battal

Anfänger

• Nachricht senden

7

Freitag, 17. Januar 2014, 19:09

Alakası yok 2 3 tane map denedım txtsı yok ondamı ama ne alaka !!! Bu serverı acmam lazım az yardım edın

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

8

Freitag, 17. Januar 2014, 20:06

Kurduğun webmod panel neden Nitrado'da çalışsın? Zaten sana detaylı düzgün bir counter strike panel hizmeti veriyor Nitrado.
Manager, Designer, Developer

Battal

Anfänger

• Nachricht senden

9

Freitag, 17. Januar 2014, 20:58

Ben panel göremedım ama ? Hangi panel ?