You are not logged in.

TheNinjaBro

Intermediate

• "TheNinjaBro" is male
  • "TheNinjaBro" started this thread

Date of registration: Jun 5th 2014

• Send private message

1

Wednesday, August 12th 2015, 1:50pm

Nitrado bağış kaldırması

Herkese selam uzun zamandır forumda yoktum yeni geldim tatilden ve arkadaşımım server açmak istediğini fakat parasının olmadığını soledi bende bağış yapmak istedimki birde baktım herşey cok farklı olmuş neden bole oldu bilmiyorum fakat hiç iyi olmamış alişverişler gitti herşeyi gitti

smt287

Professional

• "smt287" is male

Date of registration: Apr 13th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Wednesday, August 12th 2015, 7:01pm

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

furkanyildiz323

Intermediate

Date of registration: Apr 23rd 2015

• Send private message

3

Thursday, August 13th 2015, 2:16am

Valla burada dediği gibi olmuyordu;

Ben 50 Nitrado Kredisini 20 Tl paypala satıyordum.

Artık kredilerin fazlası elimizde kalacak heralde.

Ama nitrado buna bir çözüm bulmalı bence :)
Yakarım Şu Dünyayıda Tek Türkü Ezdirmem..
Allah Şahidim Olsun Sizi Bu Sokaklarda Rahat Gezdirmem!

TheNinjaBro

Intermediate

• "TheNinjaBro" is male

• Send private message

4

Thursday, August 13th 2015, 12:11pm

Kesinlikle katılıyorum bazı arkadaşlarımız 100 200 tl gibi miktarlar yatıramıyor bu yuzden ucuz kredi alıyorlar

Bisguzar

Intermediate

• "Bisguzar" is male
  • "Bisguzar" has been banned

Date of registration: Sep 4th 2013

• Send private message

5

Thursday, August 13th 2015, 3:08pm

Tahminimce onlar da bu satışı engellemek için yaptı, onlardan değil bizden alsınlar diye ..

TheNinjaBro

Intermediate

• "TheNinjaBro" is male

• Send private message

6

Thursday, August 13th 2015, 3:56pm

Fakat bazı arkadaşlarımızn parası olmuyor o kadar yatıracak ve nitradoda en iyi server bile 40tl yani kaldırmakla hata yapmışlar bana göre ve büyük bir tepki gördü herkez tarafından nitradoda ne ayrıcaklık var diye herkez soruyordu fakat yavaş yavaş o özellikleri kaldırmaya başladı :(

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

7

Thursday, August 13th 2015, 8:49pm

Arkadaşlar mantıklı olun. Şu sebepten yaptılar bu sebepten yaptılar geçin o işleri..

Hesabında 100 TL kredi var ve artık kullanmıyormusun? Bulursun 50 Liraya alıcısını, Hesabını Devir edersin. Mailleri değiştirirsin Nitradoya ticket açar alıcı-satıcı maili değiştirdik, "devir ettim - devir aldım " bitti gitti. Herkesin işi yine görülmüş olur..

Diğer yandan 100 TL kredi var, 50 liraya alıcı buldugunda açarsın 82 slot serverını serverı o kişinin hesaba aktartmak istediginin ticketını atarsın server hoop diger hesaba geçer. 50 liranı alırsın çekilirsin köşene.

Yani istedikten sonra herşeyin bir yöntemi ortaya çıkıyor..

Ancak, siz diyorsunuz ki VIP sattım.. Ne bir yasal işlemleriniz var ne gerçek bir mükellefsiniz. Yani sizin sattıgınız VIP'in Faturasınıda biz ödüyoruz, KDV bizden kesiliyor. Devlet bir de kar payı diye o paranın da yarısını alıyor zaten.. Ama biz sesimizi çıkartmıyoruz ki sizler nasıl mutlu olabiliyorsanız öyle.. Sonuç olarak her türlü karlı olan sizsiniz. Kaldı ki kimseye demiyoruz ki "VIP satıyorsanız Nitrado ödeme yöntemlerini kullanacaksınız."
Kendi banka hesabınıza PTT hesabınıza PayPal veya mobil hesabınıza aktarın. Böylece direk elinize geçsin. ;)

Saygılar.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

• "DarkLightning" is male

Date of registration: Jun 22nd 2015

• Send private message

8

Thursday, August 13th 2015, 9:07pm

Fatih Beyin son sözü gerçekten doğrudur.

Quoted

Yani sizin sattıgınız VIP'in Faturasınıda biz ödüyoruz, KDV bizden kesiliyor. Devlet bir de kar payı diye o paranın da yarısını alıyor zaten.. Ama biz sesimizi çıkartmıyoruz ki sizler nasıl mutlu olabiliyorsanız öyle..
Başka hostinglerde Mobilden kredi ödediğinizde bir kısmı kesiliyor. Ya da PayPal'dan para aktarınca bir miktarı kesiliyor. Peki Nitradoda neden kesilmiyorda tam yüklediğimiz hesabımıza yatırılıyor ? İşte bu Nitrado farkıdır. Sizin fark etmediğiniz ama Nitradonun size sağladığı kolaylık o kadar fazladır ki..

Hiç Hesap Dökümanlarınızda şöyle birşey fark ettinizmi ?

TheNinjaBro

Intermediate

• "TheNinjaBro" is male

• Send private message

9

Thursday, August 13th 2015, 10:22pm

Fatih bey peki güzel dedinizde hesapta 450tl kredi var adam ise 100tl sini almak istiyor bunu nasıl yapacağız ?

Ve bir sözünüze takıldım 'vergi' avrupada bir şirket olduğu için vergi v.b ödenmemesi gerekiyor?

furkanyildiz323

Intermediate

Date of registration: Apr 23rd 2015

• Send private message

10

Friday, August 14th 2015, 2:36am

Fatih bey peki güzel dedinizde hesapta 450tl kredi var adam ise 100tl sini almak istiyor bunu nasıl yapacağız ?

Ve bir sözünüze takıldım 'vergi' avrupada bir şirket olduğu için vergi v.b ödenmemesi gerekiyor?

Arkadaşa katılıyorum.

Böyle bir sistem geldiyse ticket açıp belli bir miktar kredimizi göndereceğimiz kullanıcı adını yazalım sizde transfer edin?
Yakarım Şu Dünyayıda Tek Türkü Ezdirmem..
Allah Şahidim Olsun Sizi Bu Sokaklarda Rahat Gezdirmem!

Bisguzar

Intermediate

• "Bisguzar" is male
  • "Bisguzar" has been banned

Date of registration: Sep 4th 2013

• Send private message

11

Friday, August 14th 2015, 3:36am

Samsung neden ödüyor vergi? Japon firması değil mi :D O nasıl bir mantık dostum vergi ödeniyor tabikide. Kıytırık bir firma değil ama bence hala bu açıklamalar yeterince tatmin edici değil.

TheNinjaBro

Intermediate

• "TheNinjaBro" is male

• Send private message

12

Friday, August 14th 2015, 11:03am

Samsung neden ödüyor vergi? Japon firması değil mi :D O nasıl bir mantık dostum vergi ödeniyor tabikide. Kıytırık bir firma değil ama bence hala bu açıklamalar yeterince tatmin edici değil.
Evet ödüyorlar fakat türkiye kadar ödemediklerine eminim

Rate this thread