You are not logged in.

deadmau555

Beginner

• "deadmau555" started this thread

Date of registration: Apr 25th 2015

• Send private message

1

Saturday, April 25th 2015, 5:06pm

Nitrado LÜTFEN YARDIM!

Nitrado yetkilileri lütfen yardım edin.Bir server Nitrado şirketini nerdeyse LEKELİYOR.Vip almıştım daha yeniydi Sonra Admin Şaka için ban attı ban sebebi ise; ÇORAP.Bilmiyorum hep bana küfür edip dalga geçiyorlar hatta yan çarla servere girmemi bile engelliyorlar,Oyunda bir düşmanımın SS'sini koyuyorum diyorki adam hile degil sen hilesin diyor yine banlıyor artık BIKTIM.5-6 Kere arsamı sildiler zor güçlü olmuştum vip alıyorum banlamasınlar oyniyim diye yine banlıyolar lütfen bişi yapın benide dışladılar servere girmeme izin vermiyolar nedenini soruyorum ÇORAPDE GEÇ diyor bıktım artık lütfen gelip adaleti sağlayın işte SS'ler; Ayrıca kurucu bana durduk yere DDOS SALDIRISI yapıyor bu kanunlara aykırı. :?:

3 Tane kurucu var hepside benden nefret ediyor bu 2 tane kurucunun SS'leri
Bide Serverin İP Adresi; WinterNw.Nitrado.Net
Lütfen serveri ya kapatın yada banımı açtırıp bi daha arsamı durduk yere silmemesini söyleyin lütfen..

This post has been edited 1 times, last edit by "Lovegame" (Apr 25th 2015, 5:25pm)

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

Date of registration: Oct 25th 2013

• Send private message

2

Saturday, April 25th 2015, 5:26pm

Küfür içerikli fotoğraflar kaldırıldı forum kurallarımızı okuyun.

Sorununuza Nitrado hiçbirşey yapamaz malesef, o sunucuya siz güvenmişsiniz buda sizin sorununuz.

deadmau555

Beginner

• Send private message

3

Saturday, April 25th 2015, 7:36pm

Sorununuza Nitrado hiçbirşey yapamaz malesef, o sunucuya siz güvenmişsiniz buda sizin sorununuz.
peki bana ddos saldırısını ne yapabilirim + lütfen az öncede ayni şeyi yaptilar bari gelip bi uyarin lütfen en az 1 yıllık emegimi siliyorlar her gün

TheNinjaBro

Intermediate

• "TheNinjaBro" is male

Date of registration: Jun 5th 2014

• Send private message

4

Saturday, April 25th 2015, 8:21pm

deadmau555 Merak Etmeyin Oranın Kurucuları Arkadaşlarım Yağız Memduh Solerim Yapmazlar :)

deadmau555

Beginner

• Send private message

5

Sunday, April 26th 2015, 11:14am

ama eskiden bravesteve denen bir servere vip'i durduk yere banladıkları icin gelip swi 1 - 2 dakikaligina kapatip uyari vermistiniz lütfen yeniden yapın 1 yıllık emegimi belki 5 dakikada kurtarcaksiniz lütfen sevap kazanirsiniz hem 5 dakikadan bisi olmaz :)

Tahaa

Emekli

• "Tahaa" is male

Date of registration: Sep 18th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

6

Sunday, April 26th 2015, 11:39am

Sunucuyu kafamıza göre durdurup başlatmak gibi bir hakkımız yok. Eğer böyle bir şey yaparsak adı geçen şahıslar Nitrado'ya dava bile açabilir. Kusura bakmayın Nitrado bu durumda bir şey yapamaz.
[spoiler] hepimiz ölücez [/spoiler]

Date of registration: Aug 15th 2015

• Send private message

7

Saturday, August 15th 2015, 5:23pm

acil yardım

serveri daha bugün aldım servere girilmiyor bungecord yaptım gene olmadı bu serveri ya düzeltsinler yada bana yeni server versinler yoksa gereken işlemleri yapacağım hakkında dava açıp şikayet edicem hiç ilgilenmiyolar arıyorum cevap yok ne biçim server sitesi batihosttan almıştım 1 kere geç geldi mesaj attım telefondan aradım açtılar düzelttiler bu arkadaş paramızla alıyoz doğru dürüst oynuyamıyoz bu ne biçim iş yav :cursing:

Rate this thread