Sie sind nicht angemeldet.

SezginN

Anfänger

• »SezginN« ist männlich
  • »SezginN« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 28. September 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Montag, 28. September 2015, 22:39

Arma 3 Panel Rütbe Verilmiyor

Arma 3 serverımda polis İçin 7 seviye var ama 7. seviyeyi kendime veremiyorum 7'ye basıp kaydet dediğimde ya tekrar 6 yapıyor yada 0 yapıyor kendimi en üst rütbeli polis yapamıyorum seçeneklerde 9 kadar çıkılıyor ama ben 7'yi bile yapamıyorum yardım ederseniz sevinirim
TÜRKİYENİN İLK ARMA 3 DESTEK PLATFORMU
HER TÜRLÜ YARDIM ALIP SCRİPT,TEXTURE BULABİLİCEĞİNİZ SİTE
www.armakolik.com

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »IbrahimKoc« (17. Oktober 2015, 13:55) aus folgendem Grund: Max yazı boyutu 14 olmalıdır lütfen dikkat ediniz, tekrarında uzaklaştırılabilirsiniz.

thuriyet

Schüler

• »thuriyet« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. Januar 2015

• Nachricht senden

2

Dienstag, 29. September 2015, 17:23

Polislerin olduğu dosyayı açıp (tam hatırlamıyorum dosyayı) 6.seviyenin altına bir seviye daha eklerseniz problemi çözebilirsiniz.(O rütbeye ait silah,NPC Shoplarını eklemeyi unutmayınız)

-Karşıyaka-

SezginN

Anfänger

• »SezginN« ist männlich

• Nachricht senden

3

Dienstag, 29. September 2015, 18:45

Polislerin olduğu dosyayı açıp (tam hatırlamıyorum dosyayı) 6.seviyenin altına bir seviye daha eklerseniz problemi çözebilirsiniz.(O rütbeye ait silah,NPC Shoplarını eklemeyi unutmayınız)
hocam bende öle hatırlıyorum ama bir türlü dosyayı bulamadım.
www.armakolik.com

SezginN

Anfänger

• »SezginN« ist männlich

• Nachricht senden

4

Dienstag, 29. September 2015, 21:28

hala olmuyor.
www.armakolik.com

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »IbrahimKoc« (17. Oktober 2015, 13:55) aus folgendem Grund: Max yazı boyutu 14 olmalıdır lütfen dikkat ediniz, tekrarında uzaklaştırılabilirsiniz. Tüm harfleri büyük yazmak forum kurallarımıza aykırıdır, tekrarında uzaklaştırılabilrisiniz.

Furkan55

Anfänger

Registrierungsdatum: 6. Oktober 2015

• Nachricht senden

5

Freitag, 16. Oktober 2015, 17:47

phpMyAdmin e girip soldan tablolar a gir ordan players yazanın yanında artı işareti var ona tıkla Sütüna tıkla sonra karşına bir liste geliyor ordan coplevel var sağında değiştire tıkla uzunluk/değer diye bişey gelcek oraya bunu yaz '0','1','2','3','4','5','6','7' veyada sonuna ,'7' yazabilirsin.

Thema bewerten