Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "emintr3363"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, October 18th 2015, 4:55pm

Pro public server plugin paketi

Bir csgo serveri satın aldım ve public server yapmak istiyorum ama nitradodaki son paylaşılan public plugin paketinin indirme linki bozuk. bana public server plugin paketi atabilecek varmı?
Facebook: fb.com/mehmetemin.tasan.33
Steam: Grimmjow34

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, October 18th 2015, 6:03pm

Bir csgo serveri satın aldım ve public server yapmak istiyorum ama nitradodaki son paylaşılan public plugin paketinin indirme linki bozuk. bana public server plugin paketi atabilecek varmı?
Facebook: fb.com/mehmetemin.tasan.33
Steam: Grimmjow34
sa

Togito

Stajyer

• "Togito" bir erkek
  • "Togito" adlı kullanıcı yasaklandı

Meslek: Öğrenci

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, October 18th 2015, 11:03pm

As nitradonun guzelligi serverini kendine gore sekillendirebilmen bence pro serverinde kendi paketini olustur pro sonucta, fun kadar zor degildir senin icin zevkli olur

• Özel mesaj gönder

4

Monday, October 19th 2015, 3:10pm

bu konuda acemiyim togito bana yardım edebilirmisin bir pro server için hangi pluginleri kurmam gerektiğini bilmiyorum o yüzden paket istedim bana bir paket yapabilirmisin acaba

Togito

Stajyer

• "Togito" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, October 19th 2015, 4:58pm

rank pluginleri , takım modelleri gibi gibi hem oynanışı bozmayan hem serverini özelleştiren hatta oynanışı daha güzel hale getirebilecek şeyler yükleyebilirsin ama tutupta renkli mermi (paintball) koyarsan oynanış bozulur onun için seçtiğin pluginlere dikkat et
Şuradan pluginlere bak bu linktekilerin hepsi csgo uyumlu olmayabilir ama çoğu çalışır
https://www.sourcemod.net/plugins.php?ca…ption=&search=1
bu linktekilerde cs go için olanlar
buralardandan plugin seçip uygun mu diye sorarsen cevap verebiliriz kendi zevkine göre yap
plugin kurmayla ilgili sıkıntın varsa : https://www.youtube.com/watch?v=0cdzaJpI…etnx3riszjvp5is
bunun dışında kendi blogum gibi olan biryerde paylaştığım yazılı rehberim vardı ama forumda onun linkini paylaşmam yasak

• Özel mesaj gönder

6

Monday, October 19th 2015, 5:46pm

Ya ben direkt paketi kurmak istiyorum servera böyle tek tek yaparsam beceremem birde ben çok üşengecim işte paket arıyorumda hiçbir yerde yok maalesef. serverin süresi bitince sunucu adresinden almayı düşünüyorum onlar kendileri kurup veriyor

Togito

Stajyer

• "Togito" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, October 19th 2015, 6:51pm

Öyle birşey yaparsan beni unut :)
Sunucu adresi gibi yerler kazıktır
müşteri saygısı hiç yok dost saygısı hiç yok

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, October 20th 2015, 9:33am

bana birisi önerdi hiç bilmiyorum nitradoyu seviyorum ama plugin konusunda cahilim fun plugin paketini 2 günde kurmayı başardım zaten ama public paketi hiç yok burda

• Özel mesaj gönder

9

Friday, October 23rd 2015, 3:02pm

Togito Steamın varmı bi kaç şey sorcamda

Togito

Stajyer

• "Togito" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, October 23rd 2015, 8:44pm

assagida steam profilim yaziyor o benim steam hesabim 2. Olarak ben sunucu adresi gibi yerlerden 7 ay server aldim para ve zaman kaybi sadece 30 serverleri olmalarina ragmen nitradodan bile o kadar samimiyetsizlerki nitrado candir su forumdaki simimiyet hicbiryerde yok emre bulutun verdigi cezalar bile cok samimi :)

Bu konuyu değerlendir