Sie sind nicht angemeldet.

SunSoldiers

Schüler

• »SunSoldiers« ist männlich
  • »SunSoldiers« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 8. Januar 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Samstag, 20. Februar 2016, 23:26

(Öneri - Anket) Rütbe Sistemi Güncelleme Talebi

50%

Evet (8)

50%

Hayır (8)

Merhaba, forumdaki rütbe sisteminin düzgün çalışmadığını düşünüyorum ve bir anket başlatıyorum. Rütbemizin ne zaman yükseleceğini ne yazıkki tam olarak bilmiyoruz ve forumda ki en yüksek rütbeye sahip olan kişinin rütbesi bile "Profosyonel" ken diğer 2 rütbe nerdeyse ulaşılmaz hale geliyor.
Eğer belirli bir mesaj sayısına ulaştığımızda rütbemiz artarsa bu sorun çözülmüş olur. Benim önerim bu ve bana destek olmak için ankete evet oyu vermeyi unutmayın.

Örnek olarak rütbeler bu şekilde olabilir;
Acemi 0 - 99 mesaj
Stajyer 100 - 499 mesaj
Orta Düzey 500 - 999 mesaj
Profesyonel 1000 - 2499 mesaj
Uzman 2500 - 5999 mesaj
Bilge 6000+ mesaj

Anket 1 Nisan tarihine kadar sizlerin kararına açık olacak. Umarım yeterli oyu toplayıp hem forumun hemde biz kullanıcıların yararına olacak bu sistemi getirebiliriz :)

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Januar 2015

Beruf: elektronik

• Nachricht senden

2

Sonntag, 21. Februar 2016, 12:54

Rütbe atlamak için belirli bir mesaj sayısına ulaşmak yerine o belirli sayıda ki mesajlarda forum kullanıcılarına faydalı olunabilmişmi bu daha çok önemli bence.Yani mesaj sayısı ve fayda derecesine göre olmalı bence rütbe sistemi.
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

SunSoldiers

Schüler

• Nachricht senden

3

Sonntag, 21. Februar 2016, 13:33

Rütbe atlamak için belirli bir mesaj sayısına ulaşmak yerine o belirli sayıda ki mesajlarda forum kullanıcılarına faydalı olunabilmişmi bu daha çok önemli bence.Yani mesaj sayısı ve fayda derecesine göre olmalı bence rütbe sistemi.
Postun ne kadar faydalı olduğunu sistem otomatik olarak nasıl hesaplayabilir ki?

SunSoldiers

Schüler

• Nachricht senden

4

Freitag, 26. Februar 2016, 18:10

Arkadaşlar oy kullananlar hangisini oyladıklarını ve neden oyladıklarını yazarlarsa çok sevinirim :thumbsup:

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Januar 2015

Beruf: elektronik

• Nachricht senden

5

Samstag, 27. Februar 2016, 23:36

Postun ne kadar faydalı olduğunu sistem otomatik olarak nasıl hesaplayabilir ki?

Forum yetkilileri ne güne duruyorlar,elbette biliniyor kımlerın postlarının baskalarına yardm için yazıldığı
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

Registrierungsdatum: 6. September 2014

• Nachricht senden

6

Sonntag, 28. Februar 2016, 00:51

Rütbe sistemi tamamen otomatik bir sistem olduğu için bu sisteme yetkililer herhangi bir şekilde karışamaz.
Diğer bir yönden de yetkililerin herkesi tek tek kontrol edebilme gibi bir olanağı olamayacağı için böyle bir sistem olamaz.

SunSoldiers

Schüler

• Nachricht senden

7

Sonntag, 28. Februar 2016, 16:11

Rütbe sistemi tamamen otomatik bir sistem olduğu için bu sisteme yetkililer herhangi bir şekilde karışamaz.
Diğer bir yönden de yetkililerin herkesi tek tek kontrol edebilme gibi bir olanağı olamayacağı için böyle bir sistem olamaz.
Rütbe sistemi otomatik ama neye göre çalışıyor bize hiç bir şekilde bilgi verilmiyor. Post sayısına göre deniyor ancak 130 mesajı olan birisi stajyerken 150 olan kişi stajyer değil bunun mantığını anlamadım.

Thema bewerten