Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "VelatAtalay"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, March 5th 2016, 1:20am

Gençler öncelikle selamün aleyküm ben bugun server aldım yanlız servere girince daha yüklenme paneli gelmeden bir hata veriyor

Hata İse ;

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, March 5th 2016, 1:22am

Bu sunucu ile ilgili bir hata değil oyunun normal bir hatası bazen ana menüdeki oyuncu avatarları yüklenemediği için oluyor.

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, March 5th 2016, 1:23am

Serveri Yaklaşık olarak 3-4 saatir kurmuşum ve 3-4 saatir giremiyorum 3-4'saatemi yüklenedimi çok güzelmiş vaybe

-" NOT -" BİR ADMİN İLGİLENBİLİRMİ?

• "ZeynelKayhan" bir erkek

Meslek: Öğrenci

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, March 5th 2016, 2:59am

Sorununuzu ticket atmanız gerekmektedir bunu size nitrado ts adresinde de söyledim.

aXe Fun Sunucusu Tanıtım Konusu İçin Tıkla!

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, March 5th 2016, 8:12am

10-20 üzeri ticket atım krdş süper bi destek sisteminiz var adamsınız varya süper öyle böyle deil yani aşırı güzel 1010100101 saate cevap yazıyorsunuz ticketlere cevap vermiyorsunuz ts'de forum diyorsunuz forumda ticket helebakalım tickete ne dicek hayırlısı.

• "ZeynelKayhan" bir erkek

Meslek: Öğrenci

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, March 5th 2016, 11:02am

Nitradoda sadece sorunu olan ve sadece ticket atan siz yoksunuz bunun için sabretmeniz gerek ayrıca 1'den fazla ticket atmanıza gerek yok.

aXe Fun Sunucusu Tanıtım Konusu İçin Tıkla!

Bu konuyu değerlendir