Sie sind nicht angemeldet.

SezginN

Anfänger

• »SezginN« ist männlich
  • »SezginN« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 28. September 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 14. Juli 2016, 18:00

Dada AltisLife Çalıntı Server Dosyalarım

Dada altislife sunucumu dosyalarımı çalıyor oyun girişinde utanmadan bide kendi isimlerini yazıyorlar aşağıda resimde ne yaptıkları gayet açık zaten.

Sizden ricam eğer emeğe biraz saygınız var bu serverda oynamayın.
TÜRKİYENİN İLK ARMA 3 DESTEK PLATFORMU
HER TÜRLÜ YARDIM ALIP SCRİPT,TEXTURE BULABİLİCEĞİNİZ SİTE
www.armakolik.com

UgurBey

Anfänger

Registrierungsdatum: 15. Juli 2016

• Nachricht senden

2

Freitag, 15. Juli 2016, 12:07

Öncelikle Merhabalar ;

Dadaturk Yönetim Kadrosundan Uğur

Arma 3 oynu açık kaynaklı bir oyun olduğu için herhangi bir scriptimi çaldı cümlesi çok saçma gelıyor benım için. Gerekli dosyaları şifrelersen zaten dosyalarına kimse erişemeyecektir.

Dadaturk serverinde farklı serverların scriptlerı toplanıp kendi tarafımızca editlenıp ortaya Dadaturk serverinin scriptleri çıkmaktadır. Alınan her script üzerinde oynamalar. Harita üzerinde oynamalar yapılmış olup en güzel harita üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Arma III oynundakı %90 lık serverlar farklı serverların scriptlerini sadece kopyalayıp sunucularına upload etmekte bulurken biz aldığımız her scripti veya geliştirdiğimiz her map düzenini editleyerek oyuncularımıza sunmaktayız.

Tekrardan söyleme gereği buluyorum. ARMA III açık kaynaklı bir oyundur. Dosyaları herkesle paylaşılmıştır. Buna hırsızlık denilemez.

20 Gün içerisinde serverimiz çok sağlam klan ve sivil topluluğu çektiği için farklı serverların bizi kıskanması ve çekememesi normaldır.

Her geçen gün scriptler üzerinde ve oyuncu istekleri üzerinde çalışmaktayız. Çünkü serverin yönetim kadrosuna Arma III'ün çok eski oyuncularından.

Oyuncunun halini anlamaktayız ve ona göre çözümler getirmekteyiz. Dediğim gibi serverimizde her geçen gün yeni birşeyler eklenıyor.

Sunucumuz İlk APEX güncellemesini ve silahlarını getiren sunucudur.

Eğer düşmanın varsa doğru yoldasın diye bir laf vardır. Bizim şuan bir çok düşmanımız var. O yüzden doğru yolda olduğumuza inanıyoruz.

İyi Forumlar Dilerim.

Dadaturk Yönetim.

SezginN

Anfänger

• »SezginN« ist männlich

• Nachricht senden

3

Freitag, 15. Juli 2016, 13:22

İnsanların 2-3 aylık uğraşlarını alınmasına hırsızlık denmiyorsa neye deniyor acaba farklı serverlardan scriptler toplanıp tarafımızca editleniyorsa diyorsun ki bu bile yanlış bir şey ama ben baktığımda dosyalara kendi dosyalarımından başka bir şey görmedim ayrıca üzerinde editlenmişte hiçbirşey yoktu haritam kavala bile aynı haritadaki torbacıda ismim dahi değişmemiş tipe tip aynı dosyalarımda değişen hiçbir şey yok haritama anca tabela eklebilmişsiniz sizide anlıyorum başka birşey yapamıyosunuz tek fark can barını değiştirmişiniz ki 20 günlük sunucuda tek değişiklik bu olduğuna göre epey uğraşmışsınızdır onun dışında hiçbir şey yok birde sanki bir şey yapmış gibi utanmdan editleyip geliştirdiğimiz diyosun kıskanmaya gelince kıskanılcak bi tarafınız olsa neyse

madem böle başka serverdan almak hırsızlık değil kendi dosyalarınızı niye şifrelemeye çalışıyorsunuz tabi şifreleyememişsiniz o ayrı bi konu
www.armakolik.com

kankim123

Anfänger

Registrierungsdatum: 18. Juli 2016

• Nachricht senden

4

Montag, 18. Juli 2016, 13:33

Sifrelesen bile calarlar

Berke

Anfänger

• »Berke« ist männlich

Registrierungsdatum: 19. Juli 2016

• Nachricht senden

5

Mittwoch, 20. Juli 2016, 14:12

Merhaba Nitrado'cular! Her sunucunun life_server dosyası kendine özel şifrelenir. Birisi senin tüm dosyalarını çalıştırmak isterse life_server i de alması gerekir Ama sen internetten bir şeyi alıp yüklersen, adamda life_servere sahip olabileceği için dosyalarını alır. sezginN bu arada benim ts3 adresime gelirsen block sistemini yapabilirim. Hirsizlar dosyanizi calamazlar !
www.atlasturk.com | | albayrakrpg.teamspeak3.pro

SezginN

Anfänger

• »SezginN« ist männlich

• Nachricht senden

6

Samstag, 23. Juli 2016, 14:16

Teklifin için sağol Berke ama zaten ben kendime özel bir sistemle şifreledim ama o sistemin bi açığı vardı 1 gün o açıkla durdu o arada çaldılar sonra kapattım açığı ama alan almıştı o 1 günde.
www.armakolik.com

Thema bewerten