Sie sind nicht angemeldet.

Salvatoree

Anfänger

• »Salvatoree« ist männlich
  • »Salvatoree« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 31. Juli 2016

Beruf: Öğrenci / Grafiker

• Nachricht senden

1

Sonntag, 31. Juli 2016, 12:49

Özel İtem Yapma Plugini

Arkadaşlar bir rpg serveri tasarlıyorum fakat 1-2 pluginde takıldım kaldım. Rpg Item isimli lanet bir plugin var gayet kullanışlı ve aradığım özelliklere tamamıyla uyan bir plugin fakat 1.10 sürümünde çalışmıyor. Serveri 1.10 için tasarladığım içinde geri dönüp sürüm değiştiremiyorum. Bileniniz vardır pluginde /rpgitem itemismi create diye bir komut var bu komut en temel komut yani bunu yazmadan item oluşturup kullanamıyoruz fakat ben bu komutu yazdığımda hiç bir şey olmuyor. Hata vermiyor, uyarı vermiyor ya da herhangi bir yazı çıkmıyor. /rpgitem list yazdığımdada item oluşmamış olarak gözüküyor. Çözümü nedir? Ya da alternatif bir plugin biliyor musunuz?

bertek41

Schüler

• »bertek41« ist männlich
  • »bertek41« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 20. Juli 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Sonntag, 31. Juli 2016, 12:58

https://www.spigotmc.org/resources/rpgitems.17549/ Bu plugini diyorsanız 1.10 uyumlu gerekli perm leri kendinize verdiğinizden emin olun.
MineWorkTR.Nitrado.Net 1.8.X Faction
Bağış Linkim: Tıkla

Salvatoree

Anfänger

• »Salvatoree« ist männlich
  • »Salvatoree« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 31. Juli 2016

Beruf: Öğrenci / Grafiker

• Nachricht senden

3

Sonntag, 31. Juli 2016, 13:30

https://www.spigotmc.org/resources/rpgitems.17549/ Bu plugini diyorsanız 1.10 uyumlu gerekli perm leri kendinize verdiğinizden emin olun.
Denemiştim ve olmamıştı maalesef. Zaten tek bir perm var "rpgitemupdate.command" şeklinde bu da update komutu için. Yani sorunu çözen bir şey değil :(

Tüm komutlar çalışıyor fakat sadece create komutu işlemiyor. Yazdığımda hiç bir şey olmuyor. /rpgitem giveperm komutunu da denedim permler verildi diyor fakat yine aynı..

Thema bewerten